Vaše rady, moje proměna

Obarvit se, nebo zustat u přirozené hnědé barvy?

zdravím..nevím si rady..2roky jsem se již nebarvila ,témeř mohu říct že barva je moje přirozená...ale říkám si že bych se zas obarvila na tmavo..a nevím zda si zas zbytečně neničit vlasy...naposledy jsem se barvila na svatbu.Co myslíte?jakou barvu by jste mi doporučili?nebo mám zustat u své barvy? děkuji za názory-na fotkách barva ted a tmavá obarvená na svatbě

nyní

nyní

obarveno na tmavo

Rady

Mladší a hezčí si v hnědé. I bez toho výrazného líčení se mi líbíš více. (7)
Na té třetí fotce ti to moc sluší, ale to je opravdu celkovou úpravou, která jistě nebyla žádná brnkačka. Ta tmavá ti sluší, ale jak bylo zmíněno, bez líčení a úpravy to nebude dělat dobrotu.

Mně se na tobě moc líbí i tvá přirozená barva, akorát bych se zamyslela nad jiným střihem a oživila vlasy spíš tímto. Rovné, upláclé vlasy sluší málokomu, ale myslím si, že kdybys to nechala nějak prostříhat a trochu to zkrátila, budeš mít ve vlasech lepší objem a celkově budeš šmrncovnější. A narozdíl od té tmavé by ses nemusela ani nijak výrazně líčit. (3)
Černá se mi na tobě líbí víc Ale je to možná taky tím, že jsi na ní nalíčená, krásně upravená a na těch s hnědými vlasy taková obyč S hnědými jsi taková šedá myška. (2)
Ta třetí fotka je luxusní ... Akorát, jak už zde bylo napsáno, ono to není ani tak barvou, jako stylingem : vyčesané vlasy vždy vypadají líp, než svěšené záclony a make-up dělá ještě víc. Pokud nehodláš do sebe investovat čas na tyhle úpravy, asi bych do černé nešla, spíš do světlejších melírků , sestříhaných vlasů, apod. - černá nenamalovanému obličeji nesluší, vypadala bys bledě a smutně. (1)
Myslím, že máš krásnou přirozenou barvu. Kdyby ses obarvila načerno, byly by ti vidět odrosty a černé se jen tak nezbavíš. Teď jsou vlasy krásné a zdravé. Jedno obarvení by ti je nezdevastovalo, ale kdybys pak litovala, tak zesvětlení na tvou barvu tě bude stát hodně peněz, času, nervů a zničených vlasů. A nemyslím si, že jsi se svou barvou nevýrazná, to vůbec ne... Můžu se zeptat, proč si chceš obarvit vlasy na černou barvu? Pokud chceš jen nějakou změnu "z nudy", zkus třeba jiný střih. (1)
Jsem pro přirozenost, ale na té svatbě to vypadá jako by ta barva byla tvoje a sedí k tobě dokonale (1)
Za mě určitě NEbarvit. (1)
JJ presne tak .. čierna.. definitívne aspoň podľa fotiek na milión percent.. (0)
Taky se mi líbí ta tmavá...je to výraznější! (0)
Souhlasím s názory, že hnědá je pro tebe to pravé.
Vypadáš v ní mladší a celkově přirozenější.
A naprostý souhlas s WampCherry. (0)