Vaše rady, moje proměna

Ofina, která by zakryla jizvy na čele

Zdravím slečny, jsem po operaci krku a na čele nám od operace právě dvě takové větší jizvy. Chtěla bych je nějak zakrýt každý na to blbě kouká.
Mám to na každé straně a vypadá to trochu víc jak rohy :-/ . Jinak nosím ještě brýle ale to je jen detail, ty mohu nahradit kon. čočkami. Budu ráda za každou radu!
Vlasy

DSC_0339.jpg

IMG_20150202_184934..jpg

IMG_20150211_172759..jpg

Rady

taky jsem za patku (0)
Podle mě by ti ofina slušela, tak proč ne. Asi jiné řešení nebude, leda si narazit kulicha. (0)
Podľa mňa máš na ofinu nízke čelo..ale nemyslím si že by ti sa ti nehodila.Skús ak chceš ale je to risk..Kým to dorastie... (0)
Myslím, že rovná ofina ti slušet nebude ... ale když už tak bych šla do patky (0)
Taky bych to viděla spíš na patku ať už zkusíš cokoliv neboj se toho když to zas doroste (0)
Já si osobně myslím, že ofina by ti slušela, no zkus a uvidíš, popřípadě z té ofiny, kdyby neslušela, můžeš udělat patku (0)
Já si myslím, že by ti ofina mohla slušet. Zkus a uvidíš, však ona stejně rychle doroste (0)
Určitě bych to nedělala jen kvůli jizvám na čele... Jak už tu holky psaly, rovná nee, ale patka by mohla vypadat zajímavě (0)
Ofinu bych nedělala, ale myslim, že by ti slušela pěšinka na stranu a pořádnou patku... ta skryje taky hodně, ale půjde to k tobě líp... Navíc ofinu kadeřnice moc nechtějí dělat holkám s brýlema :-/ a patku taky ne, chce to trochu ukecávání ... Nejvíc se mi osvědčila patka střižená (nejkratší vlasy) na úroveň brýlí, e to nejhezčí a i pohodlné (0)