Vaše rady, moje proměna

Ostříhat nakrátko obě strany?

Opět zdravím. Hlasím, že jsem ostříhaná (viz. fota), ale teď ještě uvažuji, zda neostříhat nakrátko obě strany Co myslíte? Jinak dneska jsem ještě na ostříhané vlasy dala barvu garnier naturals 111(barva ještě není na fotce) a je to šedivé, ale jak jsem četla na jiných diskuzích prý se šedivá údajně vymyje a pak je to pěkná světlá barva tak uvidím. Takže pro upřesnění dotaz zní - zkrátit obě strany nebo nechat takto asymetrické? Děkuji za všechny reakce .
Vlasy

20150921.jpg

21092015.jpg

Rady

Na prosbu (nebo spíše jako reakci na konstatování zdola - snaha vyhovět ) přidávám ještě další fota bez dršek (prostě takhle ten obličej mám - úsměv po mě nechtějte protože pokud bych se o něj snažila na fotku bylo by to horší než předešlý i tento pokus) snažila jsem se (i před tím tvářit se normálně, jenže když se člověk fotí sám a dotoho ještě napomíná malé dítě a navíc je i tlama od přírody tak se nedá vyhovět ). Vlasy jsou akorát po ránu hozené co kam patří na jakou stranu a přečesané hřebenem (ještě mi tam při focení padly delší vlasy na tu kratší stranu). (0)
Našla jsem fotku te modelky ktera ma podle mě podobny typ obličeje jako ty i modre oči a sama vidiš jaky je to rozdil.... Když už jsi šla do takoveho odvažneho učesu, tak se neboj klidne jeste zkratit tu druhou část a nos to víc rozcuchané smerem do obličeje, nebo jako patku,ale rozhodně si to nech delší než zbytek krátkých vlasů.. jen o něco mín nez teď. A barva je super! (0)
Radila bych nechat dorůst na dlouhé, ale zkrácení by ses asi stejně nevyhla, ať to dorůstá na obou stranách stejné. Máš krásné oči i rty, ale tenhle účes ti nesedí, dělá z tebe takovou tu jakože "drsnou" a to je podle mne zbytečné. (0)
Tak příšerný účes ti snad vyrobily naschvál, ne? No, zachránit to můžeš jedině tak, že si necháš ostříhat i pravou stranu, aby jsi měla normální krátký účes. Vlasy ti za 2 roky dorostou. Můžeš jim pomoct, když si koupíš v lékárně zinek cca 150,- kč. Sama ho užívám už přes 2 měsíce a musím napsat, že mi vyrašily i nové vlasy. Někomu se třeba tuten účes líbí, ale mě určitě ne. (0)
moc se mi líbí jak to máš sestříhané z obou stran! Je to odlišné od většiny a já jsem pro (0)