Vaše rady, moje proměna

Ostříhat nebo delší vlasy?

Zdravím, Blíží se teplo a já zas toužím po změně. Přemýšlím nad tím že se nechám ostříhat na mikádo. Mám ale strach že toho budu litovat. Vlasy zničené nemám. Jen jsou na koncích tenčí a mají tendenci pramínkovat protože byli odbarvené na ombré. To je ale přebarvené hennou. První fotka je můj aktuální stav vlasů, druhá fotka jsou vlasy které jsem si zastrkala za svetr jen pro představu a třetí fotka jak bych si sestřih představovala. Předem moc děkuji za rady :-)
Vlasy

IMG_3569.jpg

IMG_3779.jpg

unnamed.jpg

Rady

Nestříhat ... ta třetí fotka jako celek vypadá dobře, protože holka na fotce má takový přidrzlý vyzývavý obličej a k tomu se všechno, i ten účes - neúčes hodí, ale tobě podle mne víc pasují dlouhé vlasy. (5)
Ostříhat, dostaneš úplně jiný šmrnc. (3)
Nestříhat! (2)
Já se většinou také přikláním k tomu nestříhat. Ale u tebe by to tak radikální zkrácení nebylo - 5 cm bych dala, 10 obětovala Víc tedy ne. Delší mikádo je fajn - hlavně, aby šel v pohodě udělat culík. Do Vánoc to doroste (1)
Nemyslím si, že by ostříhání byla nějaká mega změna. Zbavíš se alespoň těch protenčených konců a při nejhorším to za rok doroste. Ale myslím, že ti to bude slušet. Já bych do toho šla. (1)
kratší jsou lepší (0)
Já sama mám dlouhé vlasy a pěstuji si je, ale ty brďo, ty zkrácený vlasy jsou " frackovsky" supeer.
Za 1)to děsně omlazuje, je to takový mladicky přidrzlý
2) to bude super větrat v létě,
3)když tě to bude nudit, tak to doroste
4) je to bezva změna od klasicky holčičího vzhledu kterej má 98% holek a jsou to tuctovky
5) budeš jiná( v dobrým slova smyslu), ne každá má na to odvahu, ale ty mášstěsti, ze nebudeš shazovat půl metru vlasů( jak já třeba, kdybych se pro to rozhodla) (0)
Máte krásné svoje vlasy, ale navrhovaná změna nebude žádný velký zásah. Dlouhé mikádo bude na vašich pevných vlasech vypadat dobře a vlasy rychle dorostou, pokud byste se chtěla vrátit k původní délce (0)
určo delší, seš mladá tak si užívej dlouhých vlasůů (0)