Vaše rady, moje proměna

Pixie

Ahoj, prosím o radu Už celkem dlouhou dobu nosím delší vlasy a nedávno jsem se zamilovala do střihu pixie (něco podobného jako na třetí fotce). Vlasy nosím většinou stažené dozadu do culíku. Jde ale o to, že mám celkem málo a dost jemné vlasy. A další věc, jsem hodně vysoká (183 cm, i když štíhlá), tak abych nevypadala ještě víc jako rozhledna nebo jako kluk Myslíte, že bych si mohla tento střih dovolit? Pokud ano, tak zůstat u tmavě hnědé barvy? Předem moc děkuji za rady
PS: na druhé fotce mám ofinu a vlasy stažené do culíku
Vlasy

DSCN1837.jpg

20130305_065756.jpg

pixiehaircut2013w.jpg

Rady

Jsi přesně ten typ, kterému tenhle střih bude slušet. Šla bych do toho, i když dlouhých vlasů by mi bylo líto. Pokud se rozhodneš pro stříhání, ukaž se nám s výsledkem (9)
S těmi dlouhými vypadáš fakt žensky, nech si je dlouhé
Ale pokud už chceš měnit, tak tmavě hnědá.. (4)
Ahoj, abych byla upřímná tak ti ta ofina moc nesluší, takže krátké střihy pro tvůj tvar obličeje nejsou zrovna nejlepší volnou, když chceš zkracovat, tak maximálně mikádo..nějaké podobné jako je na obrázku (2)
Máš hezký vlásky, nestříhej 😊 myslím, že ten culík s ofinou ok, v ofině se mi líbíš, jen nechápu, proč je tak zubatá? Nech si ofču, krátký nee. (2)
Já jsem zástankyní dlouhých vlasů, navíc tobě moc sluší ale rozhodně bez ofiny... Na té první fotce jsi krásná, nic bych neměnila. (1)
Já bych tak pěkné dlouhé vlasy nedávala pryč moc Ti to sluší, teda be ofiny jen rozpuštěné. Obličej máš pěkný, ale změna to bude obrovská a vlasy nenarostou jen tak ze dne na den, tak hohdně přemýšlej, ale já chy tak pěkné vlasy nezkracovala. (1)
ja súhlasím s babami pristanú ti aj dlhé vlasy (sú fakt krásne a nepríde mi, že ich máš málo), ale ak túžiš po zmene máš presne ten jemný typ tváre ktorým pixie pristane, takže za mňa áno veď vlasy dorastú keď ich budeš chcieť nazad a pri farbe by som určite ostala, sekne ti (1)
Ty máš takový vděčný obličej pro delší i kratší vlasy, klidně do toho podle mě můžeš jít a bude Ti to slušet. Změna je občas potřeba, dlouhé vlasy jsou prý ženské, ale nejsme proboha stádo, vždyť i krátkovlasé holky mají šmrnc a Ty na to se svým ksichtíkem a jeho poměrem k trupu zrovna máš (1)
Za mňa dlhé vlasy bez ofiny ale ak sa rozhodneš aj pre ten účes na 3 fotke ,tak si myslím ,že tým nič nepokazíš, určite ako chalan nebudeš vyzerať (0)
Na té první fotce vypadáš krásně, žensky, s tou ofinou už to není ono. Byla by to škoda si myslím. Možná kdyby sis vepředu nechala vlasy lehce sestříhat - pokud toužíš po změně, jinak účes na poslední fotce mi nepřijde moc "ženský" (0)