Vaše rady, moje proměna

Poradíte nový účes pro jemné polodlouhé melírované vlasy?

Holky, mám jemné polodlouhé melírované vlasy jako na fotce a potřebuju změnu nebo z tý nudy zešílím Poradíte?
Vlasy

Fotografie0308.jpg

Rady

Tvoje vlásky mi přijdou podobné jako ty moje. Jemné a spíš méně než více, nebo se pletu? . Z tohoto důvodu bych nevolila ofinu do rovna jak radí Mikejla, podle mě by nebyla dostatečně hustá. Moc nápadů nemám, snad jen stále dokola omílané mikádo (ačkoliv mě se to moc líbí!). (7)
Máš jemný, souměrný, obličej, nebála bych se radikálnějšího sestřihu na mikádo, otázkou je, jestli s ofinou nebo bez...nejsem melírovej typ, takže barvu neposoudím, já bych šla do přirozeného blond odstínu - obilí, nebo tak... (6)
nechala bych si narůst dlouhé zdravé vlasy a dala si nějakou tmavší hnědou barvu (2)
Já mám sice obecně radši dlouhé vlasy, ale nemůžu si pomoct, na Tobě bych si uměla představit něco takového. Podobné vlasy jako máš na fotce měla moje ségra, která si je teď nechala zkrátit jako má na fotce právě Scarlett, od kadeřnice přišla s vlasy i stejně upravenými (natáčela jí to žehličkou) a neuvěřitelně ji to oživilo a sluší jí to. Takové účesy jsou teda vždycky trochu náročnější na úpravu, aby to vypadalo hezky a bohatěji, s dlouhými je to jednodušší, ale myslím, že by Ti to opravdu slušelo. (2)
ofinu nestříhat střih bych zarovnala ať vlasy působí hustší a pak bych nechávala narůst a udržovala ten rovný střih (1)
Co rovná ofina? Ještě mě napadá..sestříhat jakoby do mikáda..viz. obrázky (1)
Co takhle vyzkoušet ombré nebo světle hnědý melír? (1)
Proboha, jen né žádné pruhy nebo co se to tu radí Máš moc pěknou blond a i vlasy se mi líbí, přesně na takovou délku co máš ty se teď chystám (0)
Když už ofina tak jedině patka. Rovná ofina sluší málokomu a navíc už se tolik nenosí. Já bych to sestříhala a možná o trochu zkrátila, ale do žádného krátkého mikáda bych rozhodně nešla (0)
Co projet na youtube návody na účesy pro polodlouhé vlasy? Za mě doporučuji hlavně ty bez tepla. Někdy tak dlouho hledáme co a jak že pak uděláme přešlap který napravujeme maskami (obarvení a následné stahování) nebo musíme nechávat odrůstat. (0)