Vaše rady, moje proměna

Poraďte prosím se změnou barvy vlasů

Ahojky holky, mám polodlouhé vlasy a uvažuji o změně barvy vlasů. Ještě nikdy jsem si nebarvila vlasy, krom melíru. Chtěla bych spíš světlejší barvu aby mě tak trochu zesvětlila (rozzářila). A nebo ještě uvažuji o balayage.. Přikládám svoje fotky.. co myslíte slušela by mi taková barva vlasů jak je na obrázku, nebo balayage? Poraďte prosím, nebo přidejte i své fotky pro inspiraci Úsměv ...díky

Moje fotka

57fe594aa9f02.jpg

7088bf15ddb84b7ad5da.jpg

Rady

S tou světlou nevím nevím, máš hodně tmavé oči. Zůstala bych u tmavší a barvila max ton v tonu, podle toho, jestli jsi podzimní nebo zimní typ (já to nepoznám), buď teplý podton nebo studený. Ono obarvit takhle tmavé vlasy na tak světlou není jen tak. A odrosty budou fakt hrozně vidět. (4)
Dle mého ti tmavá barva vlasů sluší. Já bych do tak světlé jako je na fotkách v tvém případě nešla. Pokud chceš zesvětlovat tak max na středně hnědou, ale určitě ne blond, neslušela by ti. Málokteré tmavoočce sluší blonďatá (2)
Nezesvětlovala bych tolik, vlastně nezesvětlovala bych vůbec. Mám tmavé vlasy asi jako Ty a odbarvování mi je hodně zničilo. Nechala bych je narůst. Jak bylo psáno, jestli chceš změnu, pohrála bych si s líčením nebo se střihem vlasů nebo s oblečením. Tím samozřejmě nechci říct, že se špatně oblíkáš. chci jen říct, že bych si pohrála s oblečením nebo s líčením. (1)
Souhlasím s předchozími radami. Do světlé nechoď máš moc hezkou barvu, pokud uvažuješ o změně tak by balayage bylo dobrou volbou. Ale musí to být opravdu přirozené aby si nakonec neskončila s peroxidem na pramíncích. Jsi znevýhodněná tím, že máš krátké vlasy - případné omyly kadeřnice se hůř schovají. Proto než půjdeš ke kadeřnici tak se jí zeptej jestli s tímto barvením má vůbec zkušenosti a nejlépe ať ti ukáže fotky svých výtvorů. (0)
Být tebou tak bych to možná ani nebarvila, máš hezkou barvu vlasů

Možná zkusit nějaký melír světlejší hnědou. (0)
nefarbi si vlasy, väčšinna dievcat v tvojo veku lutuje, nezbavia sa odrastov a skoro vzdy sa chcu potom vratit ku svojej farbe

suhlasim, ze ta svetlejsia by sa ti nehodila, zosvetlovat vlasy sa skor oplati ludom, ktore maju svetle vlasy uz svoje a nevyrazny odtien, co sa teba netyka (ani v tej nevyraznosti)

ak chces nejaku zmenu, radsje by som skusila sa pohrat s makeupom alebo zostrihom (0)