Vaše rady, moje proměna

Poraďte světlejší barvu pro dlouho melírované vlasy

Ahoj, vždycky jsem nosila světlejší barvu, v pubertě jsem se nebála ani experimentů jako černá, tmavě hnědá.Ale to už nehrozí, v posledních letech nosím jen světlejší barvu vlasů, nabarvila jsem se 3/4 roku. V červenci jsem objednaná ke kadeřnici, a nevím co s tím. Fotky jsem dala zatím jen ty co jsem našla v práci v PC později mohu dodat i jiné.
Určitě nechci nic tmavého ani světlého, mému přítelovi se líbí melír (dvě barvy- světlá a tmavší) jenže já už nosila dlouho melír a tak je to na vlasech znát. Před rokem mi kadeřnice dala melír, ale protože jsem byla zvyklá na moje velké odrosty tak sem se lekla jak je to strašně světlé (foto č.1). Později jsem přebarvila na popelavou blond 8,1 od Lorealu (foto č.2) , ale tak krásnou barvičku už jsem nikdy neměla, ikdyž jsem barvu koupila znovu. Teď to mám asi 10cm odrostlé, moje přírodní barva vlasů bych řekla že je tmavší blond. Foto je ze zimy takže barva konečků je ted "vyšisovaná od sluníčka" a celkově mám barvu konečků světlejší, odrosty jsou skoro stejné jako na fotce. Co se mi ale nelíbí jsou barvy které jsou do teplých odstínů, líbí se mi studené.

Co myslíte jakou barvu mám volit a slušela by mi ofina?
Tu jsem asi před dvěma lety měla a docela mi ji přátelé chválili, že prý s ní vypadám o dost mladší Děkuji za každou radu

Nahrávání fotek mě nějak zlobí (rozkliknout jdou jen dvě fotky)!
1foto (melír) - je fotka s miminkem
2foto (barva 8,1 popelavá blond) - fotka s natočenými vlasy
3foto (odrosty)- fotka se psem
Vlasy

foto_i.1.jpg

foto_i.2.jpg

Rady

Ahoj, viem si na tebe predstavit takuto zlatu blond (2)
Já bych zůstala u světlejších barev blond, světle hnědá, popelavá. Jakou barvu si zvolíš je jen na tobě podle pocitu. Tmavší by také nemusela být špatná, ale hodně by jsi zapadla. Ofina by k tobě šla, hodně by jsi omládla, ale vzhledem k tomu, že máš asi mimčo, tak bych se bála, že budeš vypadat jako hodně mladá maminka, to už je ale jen o pocitu. Ofina roste rychle. (2)
Ahoj Markétko, mě se moc líbí barvička na té druhé fotce.
Být tebou, šla bych do ní.
A ofina?
Ty i bez ofiny vypadáš mladince. Čelo máš krásné a bez jediné vrásky, tak si klidně užívej účes bez ofiny i když nepochybuji, že by ti slušela. (0)
Pokud ti melír neničil vlasy, zopakovala bych to, co se ti líbilo nejvíc. Blond melír a na to dala 8.1, ty popelavé blond jsou právě nejhezčí na melírech a chytají krásně studeně. Na mleír stačí když budeš chodit jednou za 4 mesíce. (0)
no upřímně řeknu, že mi obě fotky příjdou skoro stejné, typický melír, ale sluší ti, pokud tě to nudí, tak přidej 2 barvy (blond a nějakou tmavší) a tu tmavší můžeš měnit odstín, a klidně na to "naplácat" nějakou blond popelavou barvu bez peroxidu, aby neodbarvila tu hnědou, ale hezky vytónovala tu blond
za mě ofinu ne, zdá se mi, že by ti mohla udělat baculatý obličej sepnuté dozadu to vypadá moc hezky (0)
Mě se líbíš na té první fotce. Myslím, že ti teplé barvy moc nesluší ,jako studené. Tak si dej např.světlá blond, platinová, zářivá blond (0)
Líbila by se mi k tobě nějaká lehce do zrz, ale ne moc. Blond je hezká, ale jsi v ní taková jinaká. Možná bych zkusila i světle hnědou (0)
Šla bych do tmavé/špinavé blond, ta popelová mi k tobě nejde, navíc působí strašně nepřirozeně. Melírům bych se už vyhýbala, ničí vlasy a už se to ani nijak zvlášť nenosí (0)
Mohla bys mít pěknou takovou tu blond do zlata. A ofinu si na tobě dovedu dost dobře představit, šla bych do toho (0)
mě se nejvíce líbí ta s natočenýmy vlasy odstín máš krásný a takový přírodní pokud bych ještě zesvětlovala tak do nějaká beach přírodní blond nic bílého ale pravou blond. Ofinu bych na Tobě viděla jako patku, ale rovnou moc ne (0)