Vaše rady, moje proměna

Potřebuji nový šmrnc!

Ahoj. Potřebovala bych poradit s barvou i střihem svých vlasů a s líčením. Celý život nosím dlouhé nebarvené nudné vlasy. Líčím se málo, jen řasenka, BB cream a pudr. Chtěla bych nějaké oživení. Za všechny rady předem děkuji
VlasyLíčení

12788698_13083638291.jpg

12006557_13265056573.jpg

Rady

Tak samozřejmě jsi krásná i bez ničeho, ale chápu, že se někdy chceš upravit nějak jinak a prostě vypadat a cítit se neokoukaně.
Dle mého by ti slušela platinová blond (melíry samozřejmě) - ale blond na dlouhé vlasy je dost velká investice. Pokud bys byla ochotna jít do kratšího sestřihu, tak je momentálně aktuální delší mikádo - sama o něm uvažuji. Pokud by ses bála rovnou skočit do blond, tak můžeš začít ombré efektem, jako na obrázku. Jako sice ano, máš krásné vlasy a dlouhé a je to škoda, ale jestli ti jich není líto a třeba si je pak zase necháš dorůst, tak na léto zkrátit je asi ideální. V případě, že by ses nechtěla dlouhé hřívy vzdát a chtělo se ti zainvestovat, tak v dlouhých blond budeš kočka. Upozorňuju, že každé 3-4 měsíce je ale třeba nechat dobarvovat.
Co se týče líčení, tak začni třeba rtěnkou, ta udělá hodně. Pokud si netroufáš na výraznou červenou (např. hezký je odstín ve stylu candy apple lipstick - zkus vygooglit), tak vol jen o trochu tmavší a červenější, než tvoje rty, ale ne moc řvavou - pro mě je to třeba rtěnka od Astoru odstín Flirt. Spíš bych se zaměřila na matné rtěnky, než nějaké extra lesklé a už vůbec ne perleťové. Velkou změnu taky udělá tvářenka, pokud nejseš zvyklá jí nosit. Nanášej jí jen malinko a jen na jablíčka na tvářích a hodně do ztracena, jen aby pleť dostala takový nádech. Pro přirozený efekt nedoporučuju protahovat tvářenku ve směru lílcních kostí. K modrým očím je kontrastní barva oranžová, takže oči vyniknou v bronzových odstínech. Máš hezky vidět víčka, tím pádem si můžeš vyhrát se stíny a nosit kouřovky až do aleluja. Půjdou ti dobře malovat protáhlé linky - ty sluší téměř každému a dívkám s tvým typem víček obzvláště. Pokud jsi linky zatím moc necvičila, tak doporučuji začít linkami v tenkém fixu. (6)
Jsi velmi krásná žena, já bych neměnila nic (4)
Jsi velmi výrazný typ. Mnoho make-up by bylo pouze na škodu. Tvá přirozenosti přidává na atraktivitě. (3)
Si krásná přirozená slečna, nic moc bych neměnila možná jen to líčení - píšeš že používáš pudr ale z té fotky se zdá že máš spíš sušší pleť, ožná bych pudr úplně vynechala nebo zkus požít nějaký jemný rozjasňovač na tváře/nos uvidíš jak tě to rozzáří a pleť bude vypadat zdravěji. (1)
Nahé líčení ti moc sluší, přidala bych k němu ještě strobing (případně dvě barvy make-upu) a bude to paráda.

Večerní:
https://www.youtube.com/watch?v=VW64w3ZyfpI

Denní líčení:
https://www.youtube.com/watch?v=1BdFLk3S_e8 (1)
A proč něco měnit, jsi krásná i tak . Možná bych jen dodala výraznější rtěnku (1)
Pripomínaš mi Romanu Škamlovú, skús pozrieť nejaké jej fotky... (0)
Nevím, která fotka je aktualnější, ale mě se libíš na té první a ta barva vlasu nevím jestli přírodní nebo barvené ( nebo je to jen fotkou, protože na obou máš jiní odstín vlasu ) se k tobě hodí (0)
Na té druhé fotce to vypadá jako obarvené, ale ta první je moc hezká, pěkné vlasy (i barva), líčení, obličej... Chápu, že člověk má někdy potřebu změnit se, ale neměnila bych na tobě nic (0)
Si krásná přirozená slečna, nic moc bych neměnila možná jen to líčení - píšeš že používáš pudr ale z té fotky se zdá že máš spíš sušší pleť, ožná bych pudr úplně vynechala nebo zkus požít nějaký jemný rozjasňovač na tváře/nos uvidíš jak tě to rozzáří a pleť bude vypadat zdravěji. (0)