Vaše rady, moje proměna

Přemýšlím nad světle ledově hnědou nebo nad ombré

Ahoj. Chtěla bych nějak změnit barvu vlasů. Nějaký dobrý návrh? Docela přemýšlím nad světle ledově hnědou barvou nebo nad ombré. Přidávám fotku svých aktuálních vlasů. Děkuji za názory. Markéta
Vlasy

m.jpg

Rady

Ahoj, jedno ti určitě doporučím - na ombré prosím zapomeň, už to vážně není hezké, jak to má každá druhá na ulici. Mně by se na tobě líbila tahle barva (12)
Podle mě jsi spíš typ na tmavší barvu vlasů. (10)
Podle mě jsi spíš typ na tmavší barvu vlasů. (2)
Proti ombré osobne nič nemám, ale myslím že by ti sadla lepšie tá svetlejšia farba na fotke čo si pridala. (2)
Ombré rozhodně NE! K tobě by mi šla i klidně zrzavá nebo růžovo-červená! Máš krásný obličej, tak se neboj experimentovat, protože tobě sluší všechno!
Každopádně ledově hnědá je dobrou volbou

URL (2)
Určitě ledově hnědá nebo i světle hnědá. V tmavě hnědé či černé bys byla moc tmavá a vypadala bys štarší. (1)
Tiež si myslím že tmavšia by ti sadla viac
ps: k tej ľadovo svetlej hnedej ak sa ti taký zázrak vôbec z tejto farby vlasov niekedy podarí daj mi vediet (1)
ombré už není dávno v kurzu..četla jsem to už tak před xx měsíci u kadeřnických webech a spol..to už prostě nefrčí.. a já viděla osobně na vlastní oči jen jedno pěkné ombré..zbytek oranžové hnusné kusy ..brrrr Mě se líbí jak to máš teď tu barvu...možná o odstín tmavší... ale bacha na drogerkové barvy chytají vždy tmavěji tak vol o ton světlejší než chceš... (1)
středně ledová hnědá bez červených/zrzavých odlesků (1)
Mě přijde že to máš strašně zničené tak bych hlavně začala regenerovat a nějak se o vlásky starat pak teda třeba nějaký přeliv, ale moc bych je nezatěžovala . Ty vrchní konečky nevypadají vůbec dobře (1)