Vaše rady, moje proměna

PřiPadám si taková mdlá - barva vlasů, střih, líčení

Ahoj holky, chtěla bych nějakou změnu, připadám si taková mdlá, bud v barve nebo strihu, liceni..sama nevim..tak bych potrebovala poradit ..děkuji
VlasyLíčení

12742534_16876609148.jpg

10685554_16435670459.jpg

Rady

Já bych nejdřív řešila vlasy - barvu v délkách máš hezkou, akorát by to chtělo postupně ostřihat kolem obličeje, ať to nejsou prostě jen vyrostlé vlasy, dobarvit odrůsty a případně ještě oživit melírem.
A s líčením se dost špatně radí : pokud se třeba vracíš do práce po MD a máš v plánu se začít (znovu) pravidelně a precizně malovat, pak je rada níže naprosto super. Pokud ovšem chceš jen příležitostně zvýraznit, není potřeba najednou investovat +- 6.000 Jako základ bych ve tvém případě viděla kvalitní BB krém, něco na lehké vystínování kontur ( bronzer a/-nebo tvářenku ) a rtěnku, bez které jsi zbytečně bledá, případně místo černého orámování raději oči vystínovat barevnými stíny v tužce. (3)
Vlasy máš krásné, jen bych je sestříhala u obličeje. Líčení máš velmi nenápadné. Asi bych doporučila vykonturovat obličej, nebo alespoň tváře. Výraznější tvářenku a trochu rozjasňovače. Možná trošku očních stínů, ale jen v zemitých odstínech. Jinak jsi moc krásná. (3)
Ahoj, být tebou, tak bych se zaměřila na nahé líčení kombinované se strobbingem. To tě krásně projasní, rozjasní a dodá ti to šmrnc. Pořiď si kvalitní jemně krycí makeup, který pleti dodá bezchybný vzhled a sjednotí její odstín, např. Yves Saint Laurent Le Teint Encre De Peau Make up. Lehký rozjasňující korektor, např. Yves Saint Laurent Touche Eclat. Linku na zvýraznění linie řas, která nebude působit tak ostře jako obyčejná linka, ale přesto krásně zvýrazní a otevře oči, např. Clarins 3-Dot Liner. Jemné stíny, nejlépe světle hnědé nebo šedo-fialové, např. Dior Diorshow Mono Wet & Dry Backstage Tweed #760 nebo Grege #726 nebo Bobbi Brown Long Wear Cream Shadow v odstínu Heather. Kvalitní řasenku, která vykouzlí překrásné řasy, např. Givenchy Phenomen'Eyes. Pěkný tělový lesk nebo rtěnku, ne mrtvolnou barvu, např. YSL Rouge Pur Couture Lipstick #11 Rose Carnation. Hezkou tvářenku, např. Yves Saint Laurent Blush Volupté #1 Singuliere. No a pak nějaký rozjasňovač na strobbing, záleží, jestli máš raději tekutý nebo pudr, např. Benefit High Beam nebo Hourglass Ambient Strobe Lighting Powder, na netu najdeš spoustu fotografií a videí, kam se ten rozjasňovač dává. Na precizní aplikaci makeupu doporučuji zakoupit Beauty Blender. (2)
Mě tedy nepřijdeš mdlá a sluší ti ta blond barva na fotce s mimčem (0)
No vidíš a já si myslím, že jako šedá myška vypadáš. Dala bych ti spíše tmavou blond do zlatavějšího odstínů. V tomhle jsi hodně nevýrazná. Případně i takovou tu strawberry blond respektive ne moc do zrzava. Možná i nějakou světlejší hnědou a určitě ofinu na stranu. Máš delší čelo. V líčení ti stačí řasenka a jen spodní linky. Tvářenka jen lehce na lícní kosti neprotahovat, jen nanést na jedno místo takové kolečko. Rty ti sluší přirozené nebo plums odstíny. (0)
zvýraznila bych obočí a rty, barvu si nechala udělat někde v profikadeřnictví. Možná bronzer a tvářenku To obočí bych barvila až po vlasech, ale ztmavila bych ho trochu a opravdu ti bude moc slušet bronzer (0)
jsi krásná, asi jediné, co by se dalo změnit jsou ty černé linky

působí trošku tvrdě

vlasy máš moc hezké (0)