Vaše rady, moje proměna

Přirozený odstín vlasů který by zvýraznil zelené oči

Chtěla bych změnit barvu či odstín vlasů. Ale pořád nevím, která je tam top. Do nějakých extremů blond/černá/červená nebo zrz jít určitě nechci. Chtěla bych poradit s barvou, která vypadá přírodně. V létě jsem taková až špinavá blondýna v zimě zase klasicky bruneta.
Nebo by byl fajn odstín, co by zvýraznil zelenou barvu očí.
Přidávám fotku s "letním odstínem" a 1 fotku v zimním období
Vlasy

DSC_9319zm..jpg

DSC_0582zm.jpg

jaj.jpg

Rady

Právě protože máš teplý odstín pleti, jak je zmiňováno jinou uživatelkou, tak si myslím, že si můžeš dovolit i pěknou popelavě blond, jakou má například Jennifer Aniston. V kombinaci s modrýma očima to bude pecka. (5)
Prvně musím říci, že máš moc krásnou barvu na té fotce s kalhotama. Já bych být tebou se od té barvy odpíchla a jen trošku bych jí ztmavila. Moc by se mi na tobě líbil tento odstín viz foto (3)
Pokud můžu poradit, myslím, že by se Vám hodi styl u kořínků hnědých vlasů a konečky postupně odbarvené do špinavé blond - možná trochu světlejší, než jakou máte na prvním obrázku. Teď todost letí (2)
máš teplý tón pleti a dávala bych asi tmavší odstíny podobně jako máš v zimním období, nejvíc by se mi k tobě hodilo asi něco takového URL

nebo takového URL

nebo klidně až jako Kim URL (1)
Krásná barva, krásné vlasy...neměnila bych, možná jen bych je ztmavila. (1)
Co třeba jantarová barva? Ta jde k zeleným očím moc hezky a věřím, že by ti slušela (0)
ahoj ja som podobný typ ako ty, zelené oči, v lete špinavý blond inak svetlohnedá ... už niekoľko rokov si farbím vlasy na čokoládovú ako odporúčali baby predo mnou a neviem si to vynachváliť oči krásne vyniknú a inú farbu si už ani neviem predstaviť, takže smelo do toho (0)
Ja si tiež myslím, že by ti pristala farba čokoládová alebo iná tmavohnedá so zlatými odleskmi. Myslím, že by sa ti hodili tieto dva odtiene na obrázkoch. (0)
Mě přijde, že by ti právě nějakej světlejší odstín seděl klidně jak to má Jennifer (0)
Nic bych neměnila! Změna přirozené barvy vlivem ročního období je snad snem většiny žen! Vlasy jsou vždy přiřozené, nikdé žádné odrůsty a dokonce se to co půl roku samo mění? paráda! (0)