Vaše rady, moje proměna

Radikální zkrácení dlouhých vlasů

ahojte baby uvažujem nad skrátením vlasov ... na fotke kvety troška zakrývajú dĺžku, ale lepšiu bohužiaľ nemám. aktuálne mam vlasy vzadu trocha nad pás. nejako mi v poslednej dobe začali vypadávať a zdá sa mi že sú dosť riedke a hlavné strašne suché a zničené. myslela som teda žeby som ich radikálne skrátila, aby som ich vpredu mala niekde pod kľúčnymi kosťami. len sa neviem k tomu odhodlať, zdá sa mi to celkom radikálne a neviem ako by som vyzerala ... čo poviete? a nejaké rady ohľadom strihu? ďakujem
Vlasy

IMG_45699196710215.j.jpeg

Rady

Mně by se na tobě líbila délka vlasů jako má Jennifer Aniston na téhle fotce. (6)
Na úvod moc ti to na fotce sluší Já bych být tebou zkracovala postupně, aby si toho třeba potom nezačala litovat Nejprve bych si vlasy nechala ostříhat přibližně k prsům a možná trošku sestříhat, to by mohlo být fajn Uvidíš jak se v tom budeš cítit a pak třeba můžeš časem ještě více zkrátit (3)
Klidně to ustříhni ale pokud se na to úplně necítíš, zkrať si to třeba na prsa a postupně můžeš ještě více zkracovat Mě se moc líbí vlasy v délce jako na obrázcích: (2)
Já bych byla pro, změna je život. Já měla vlasy do pasu, pak pod prsa a teď mám asymetrii téměř "na kluka" a jsem spokojená. No, škoda vlasů sice je, ale když to nezkusíš, tak to nepoznáš. Záleží na tobě, jestli se odhodláš. Obličej máš hezký, myslím že ti to na kráse neubere No, pokud ti jde víc o to že jsou zničené, nech si je zkrátit, třeba sestříhat a kup si kvalitní přípravky (třeba profi masku Wonder od Gestilu, ta mi hodně pomohla ještě na dlouhé vlasy) Na druhou stranu jsou dlouhé vlasy hezké a já jsem posedlá staršími dobami, ale tek kratší střih by ti slušel, mně osobně se líbí asymetrické mikádo nebo podkova (1)
Já bych dala ty vlasy krátké klidně i pod uši. Pokud by jsi stála o nějakou větší změnu. Jinak se mi líbí jak to máš a pokud si myslíš, že nemají dobrou kvalitu, tak bych je o nějaký ten kousek zkrátila. (0)
do obloučku ostříhat jen ty vlasy, které jsou zničené (ostříhat jen to, co je nutné) (0)
Já bych je střihla nad prsa. A od ramen až dolu sestříhala aby ti víc zasahovaly do obličeje a né jen tak ležely kdo ví kde. (0)
Nech si takhle dlouhé vlasy sluší ti možná jen zastřihnout konečky a srošku sestříhat (0)
Ja byť tebou idem ku kaderníčke a dám si všetky zničené vlasy odstrihnúť ,nejakých 15-20 cm ,ak ich máš moc zničené. A potom uvidíš ,či ich ešte budeš chcieť skrátiť alebo nie, ja byť tebou by som si nedala skrátiť vlasy hneď až po kľúčne kosti (0)
délka nech min. cca po prsa a sestříhej (0)