Vaše rady, moje proměna

Radikální změna, nebo raději uzdravené dlouhé vlasy?

Dobrý den,
velmi ráda bych vás poprosila o radu. Mám vlasy v délce k lopatkám, ale naprosto zničené. Před rokem mi je zničila kadeřnice melírem. Poté jsem se rozhodla, že je nechám odrůst, dala jsem šampon na´ztmavení a od té doby chodím jen na zastřihnutí konečků. A stále se rozhoduji, zda bych se neměla nechat ostřihat nakrátko. Mám trošku strach, jak by to ale dopadlo. Mám poměrně ostré rysy, velký nos. Z druhé strany jsem sportovní typ, nosím vlasy jen v culíku. Nelíbí se mi ani barva, o současném střihu/nestřihu ani nemluvě. Prosím, co myslíte? Ještě jsem přidala pár účesů z fotoshopu.
Vlasy

DSCN2247.JPG

1424418040766.jpg

1424418534794.jpg

Rady

Ahoj, tak já bych tě neostříhala, ale vlásky bych jen sestříhala, aby dostaly objem. (9)
Ačkoliv mám ráda vlasy dlouhé, tak bych Tě ostříhala Máš pravdu v tom, že je máš zničené, barva o ničem... V krátkém sestřihu mi přijdeš šmrncovní. Jen bych třeba doporučila ne rovnou takhle na krátko, ale třeba nejdříve Bob a pak zkracovat radikálněji.. Máš vyšší čelo, tak by Ti slušela i ofina. Ale jen můj názor. (7)
Podle mě by Vám ty krátké vlasy seděly mnohem víc. Takový šmrcovní sestřih . Spíže možná ten první krátký s nějakou patkou. Ještě bych o pár odstínů ztmavila (3)
Ať dělám co dělám, víc se mi líbíte s dlouhými, nestříhala bych... Ty krátké mně přijde, že zestařují a ztrácíte "ženskost" Já bych vlasy dál uzdravovala - skrze nějakou vlasovou, vyživující masku, nebarvila... nebo když už stříhat, tak bych šla spíš do mikáda. (3)
Mě se nejvíc líbí ta prostřední fotka. Má šmrnc. Osobně mám raději delší vlasy, ale ten prostřední účes je super. A barva také. (1)
Po ostřihaní/sestřihaní bude účes hezký. Já osobně bych spíš na Vás viděla tmavší kaštanovou nebo tmavší odstín červené. Tato světlá popelavá je velmi nepřirozená, příliš světlá k pleti a působíte tak unaveně a nevýrazně. Odstín do červena by Vás podle mně prozářil (1)
Do krátkých vlasů bych rozhodně nešla, vůbec se mi to nelíbí a přijde mi, že málokomu sluší a ženám akorát přidávají na věku. Být Tebou, tak si nechám vlasy trochu do čela, asi ofinu na stranu, a vlasy bych zkrátila k ramenům, víc ne. Myslím, že by ti slušely trochu vlnité vlasy, ale vzhledem k tomu, že sportuješ a nosíš je v culíku, tak to nemá smysl si s tím dělat práci. (1)
Ahojky ta fotka uprostřed...střih, barva prostě super. (0)
přesto, že jsem zastánce dlouhých tak mi k tobě jsou i ty krátké, tak bych do nich klidně šla (0)
Mě se na vás nejvíc líbí ten první krátký sestřih, lepší jak ty dlouhé vlasy (0)