Vaše rady, moje proměna

Radikální změna, nebo raději uzdravené dlouhé vlasy?

Dobrý den,
velmi ráda bych vás poprosila o radu. Mám vlasy v délce k lopatkám, ale naprosto zničené. Před rokem mi je zničila kadeřnice melírem. Poté jsem se rozhodla, že je nechám odrůst, dala jsem šampon na´ztmavení a od té doby chodím jen na zastřihnutí konečků. A stále se rozhoduji, zda bych se neměla nechat ostřihat nakrátko. Mám trošku strach, jak by to ale dopadlo. Mám poměrně ostré rysy, velký nos. Z druhé strany jsem sportovní typ, nosím vlasy jen v culíku. Nelíbí se mi ani barva, o současném střihu/nestřihu ani nemluvě. Prosím, co myslíte? Ještě jsem přidala pár účesů z fotoshopu.
Vlasy

DSCN2247.JPG

1424418040766.jpg

1424418534794.jpg

Rady

3. fotka je super - a to nejsem zrovna na krátké vlasy, ale tohle by mohlo fakt slušet Jen teda, pokud je člověk spíš sportovní typ a zvyklý na culíky, tak u krátkých vlasů si musí uvědomit, že to dá dost námahy a může to být i při sportu nepraktické. A určitě to chce vlasy prosvětlit, aby nešly do zrz, jak jsou teď (0)
Určitě souhlasím,krátké ti určitě budou moc slušet,pokud zvolíš dobrou kadeřnici,která ti udělá perfektní střih budeš fakt šmrncovní kóča.I ta barva jako na druhé fotce je super,třeba ještě do toho pár teňoučkých blond melírků (nebo i bez) a bude to podle mě vypadat moc hezky (0)
Mě přijde, že Vás ty krátké vlasy dělají starší, původně jsem chtěla napsat nechat dlouhé, ale dost se mi líbí "alternativa" jakou nabízela uživatelka True, alespoň co se střihu týče, to by Vám sedlo velmi dobře (0)
Pokud hodně sportuješ, nechala bych takovou délku, která jde do culíku. Myslím, že s tím krátkým účesem bude moc práce. (0)
Já jsem měla vždy dlouhé vlasy, až po pas. Byly totálně zničené a teď jsem se rozhodna pro zmenu, délku jsem si nechala zastřihnout na mikádo a vlasy se uzdravily a můžu je dát i do culíku (0)
Mě tedy ostříhání pomohlo. A když navštívíte nějakého dobrého kadeřníka, ani se střihem problém nebude. (0)
No, mně by k Vám krátké nevadily, naopak by Vás to možná oživilo. Něco ve stylu Hanky Mašlíkové. Jednu stranu třeba o něco víc vystříhanou a do patky.Tvar obličeje máte pěkný.
A nebo nechat delší, ale za mě sestříhat. (0)
To poslední je nejhezší (0)