Vaše rady, moje proměna

S ofinou nebo bez

Ahoj :) za Proměny jsem nesmírně ráda, pročetla jsem zatím všechny a rozhodla jsem se sama připojit. Ráda bych se vás zeptala na názor, zda si mám nechat udělat ofinu nebo jen patku nebo vůbec nic. Vyzkoušela jsem už snad všechno :D kadeřnici čas od času měním, u každé jsem dala na jejich radu, ale sama se neumím rozhodnout, co by mi slušelo. Na čele mám od dětství vlivem neštovic takovou malou rýhu, problém je, že je přímo uprostřed- je to možná tím, ale alespoň s nějakou ofinou se cítím líp... Přikládám svoje fotky, co jsem zkoušela (foto kde mám ofinu jak hrnec nemůžu najít- naštěstí :D) Budu ráda za každou radu :) Děkuju
Vlasy

image_3.jpg

bezofiny.jpg

Rady

Já myslím, že by ti slušela patka, klasická rovná ofina se dle mě už dávno nenosí a málokomu opravdu sluší. Kdežto patka ti podle fotky v bílém tílku fakt náramně jde (20)
Jsem určitě pro patku Moc ti sluší (8)
Ahoj! Na té první fotce s patkou Ti to mic sluší. Ta druhá fotka na mě působím dojmem účes-neúčes. Jestli potřebuješ nějakou změnu, že Tě nudí účes, zkus třeba čarovat s barvou. Ta kterou máš na 1. fotce je pěkná, tak třeba jen nenáadný melírek, nebo ombré. (5)
Myslím, že ofinu bys klidně mohla mít, ale podle mě ti trochu ubírá roky, což ještě nepotřebuješ) Patka je podle mě úplně super. (2)
Já být tebou bych do ofiny klidně šla, fakt by ti slušela, máš hodně vysoké čelo, tak je pro tebe ideální (2)
Myslím si, že by ti slušela i klasické hustá rovná ofina, máš docela vysoké čelo, takovému obličeji většinou ofina velmi sluší. Navíc rovná ofina je podle mě trend, který se pořád vrací... Ale i patka, kterou máš na 1. obrázku ti moc sluší. (1)
Rozhodně ofinu, pro vyšší čela je ideální a ještě tě to hezky omladí. (1)
Ofina k brýlím dělá paseku, vím to z vlastní zkušenosti... Za mě patka, i když Tobě asi sluší všechno (0)
Za mě určitě tu patku. Hrozně ti to sní sluší. Do ofiny bych být tebou nešla, protože ta většině lidem nesluší tak aby jsi potom ještě nelitovala. (0)
Taky hlasuju pro patku, možná bych ji nechala udělat ještě výraznější než na fotce (0)