Vaše rady, moje proměna

S ofinou nebo bez

Ahoj :) za Proměny jsem nesmírně ráda, pročetla jsem zatím všechny a rozhodla jsem se sama připojit. Ráda bych se vás zeptala na názor, zda si mám nechat udělat ofinu nebo jen patku nebo vůbec nic. Vyzkoušela jsem už snad všechno :D kadeřnici čas od času měním, u každé jsem dala na jejich radu, ale sama se neumím rozhodnout, co by mi slušelo. Na čele mám od dětství vlivem neštovic takovou malou rýhu, problém je, že je přímo uprostřed- je to možná tím, ale alespoň s nějakou ofinou se cítím líp... Přikládám svoje fotky, co jsem zkoušela (foto kde mám ofinu jak hrnec nemůžu najít- naštěstí :D) Budu ráda za každou radu :) Děkuju
Vlasy

image_3.jpg

bezofiny.jpg

Rady

Rozhodne ti viac pristane účes bez ofiny. A aj v lete je to praktickejšie, nebude sa ti potiť čelo a tvoriť prípadné akné. (0)
Ofina a lá patka (0)
Ahoj, já se také přikláním k "patce" ale nechala bych si ji sestříhat od kadeřnice více ze středu čela. Aby nebyla jen na kraji ale skryla cca polovinu čela. Já sama nosím ofinu (schovávám za ní zase vyšší čelo) a také jsem uvažovala o patce. (0)
Určitě PATKU . (0)
Nebudu originální, ale jsem také pro patku. (0)
Účes, který máš teď, ti podle mě vůbec nesvědčí. Nevím jestli se ti tak samo u hlavy nahoře kroutí nebo si to natáčíš, ale určitě to změň na patku, která ti bude moc slušet. Ofinou si moc jistá nejsem, je náročná na úpravu, tak proč si to zbytečně komplikovat (0)
Já jsem pro patku, dělá tě to zajímavější. (0)
Líbí se mi patka jako máš na první fotce, tam Ti to moc sluší (0)
rozhodně bych nechala patku s první fotky. Ta ti moc sluší (0)
Za mě patku nebo tak jako to máš na první fotce, ale je to na tobě, jestli ti ta rýha vadí, tak určitě ofinu. (0)