Vaše rady, moje proměna

S ofinou nebo bez?

Ahoj holky. Již dlouho přemýšlím nad ofinou, ale nevím jakou. Mám prý kulatý obličej a nízké čelo. Poraďte a házejte fotky
Vlasy

1509794_922114774473.jpg

11050287_93470395654.jpg

Rady

Připomínáš mi Zooey Deschanel, tak bych se zkusila inspirovat jí Pokud máš husté vlasy, což mi přijde, že máš, tak do ofiny určitě jdi - hustá, dlouhá a široká ofina ti bude slušet. Jen je to makačka jí udržovat pěknou, když na to člověk není zvyklý (5)
Ofinu klidně ano, ale ne úplně rovnou a hustou. Spíše ležérnější a řidší.. (3)
Připomínáš mi Christinu Ricci
krátká ofina vypadá divně, vzdušnou si moc představit neumím... hlavně delší, pokud vůbec (3)
Ahoj, mně zase připomínáš něco mezi Björk a Christinou Ricci
Jestli Ti padne ofina nebo ne, by chtělo vidět víc z Tebe ( to zní divně ), takhle se v těch fotkách trochu ztrácím. Pro inspiraci posílám výše zmiňované. Christina se mi s ofinou moc nelíbí, ale ona má čelo teda vysoké... (2)
Já bych to nechala bez ofiny, takhle ti to sluší. (1)
Já, myslím že by ti ofča moc slušela, Jestli máš obavu z výsledku, zkus se dohodnout s kadeřnicí, aby to na poprvé nevzala tolik a pak můžete fikat dál. Myslím, že jsi typ na hustou rovnou ofinu. Kamka má přesně stejný tvar obličeje a vypadá super, dodala jí ofča šmrnc. (1)
To Camyl. Zooey Deschanel má úplně jiný tvar obličeje (oválný), než zakladatelka, která má srdcový, neboli trojúhelníkový.

Souhlasím s Nihaso. Vzdušná a ležérní ofina by byla fajn. (0)
Já jsem šla do ofiny asi před rokem. Taky mám kulatý obličej. Všichni říkají, že je to super! Určitě bych do toho šla znovu. Ovšem chvilku trvá než si zvykneš na nový look, protože Tě ofča opravdu změní. (0)
Pokud toužíš po změně, jdi do toho. Slušet Ti bude. Odrůst ji můžeš nechat vždycky (0)
Já bych do toho nešla, ofina sluší málokomu a tobě to sluší takhle (0)