Vaše rady, moje proměna

Sestřih na jemných polodlouhých vlasech

Ahoj holky, poradíte mi sestřih na mých jemných polodlouhých vlasech? Ofču, prostříhání, cokoliv. Díky moc předem!
Vlasy

11150298_10203773905.jpg

11178264_10203799854.jpg

Rady

Ahoj, jestli nemáš dlouhou ofinu, tak bych ti doporučila asi něco takového, jako je na fotce. Pokud máš dlouhou ofinku jen schovanou za ušima, tak bych to nechala tak Hlavně je nijak rapidně nezkracuj, tahle délka ti moc sluší... (4)
Taky souhlasím že délka ti sluší, patka a pěšinka víc na stranu by ti prospěla. Nedávala bych si ale vlasy dozadu, úplně to nelichotí tvému čelu a rozhodně bych si nedávala vlasy za uši (teda určitě ne za obě dvě ). Účes je pak takový ulízaný, nemá šmrnc a vlasy padající přes to vypadají jak psí ouška.
A bylo by lepší vložit fotky, na kterých ti jde lépe vidět obličej. (0)
Tak v první řadě bych nenosila vlasy tak, jako máš na první fotce - máš dost vysoké čelo a tohle ti vysloveně nesluší.
Jinak délka je fajn, určitě bych nezkracovala, spíš naopak. Patka je taky dobrý nápad, alespoň by ti částečně zakryla to čelo. Naprostý souhlas s ewulí, napadlo mě to samé (0)
Máš úplně stejný problém jako já.. Tak ti zkusím poradit dle rad mojí kadeřnice. Hlavní zásada určitě je, v délkách vlasy neprostříhávat, neměly by být vlasy krátký (např k uším) ani dlouhý(např. pod lopatky). Na vysoký čelo opravdu hustší patka, to ti radí holky výborně a myslím, že by ti sekla. Tak ti držím pěsti, ať si pak spokojená. (0)
Do ofiny bych asi nešla, ale předek lehce sestupně setříhat, možná i něco podobného jako na fotce od Theodora9 by nebylo špatné. (0)
Také mám jemné vlasy a tady radím, sestřih raději žádný a volit mírné účko či nejlépe vlasy všechny stejně dlouhé- zvýší se tím tak objem vlasů a také se tolik netřepí. Zainvestovat do šamponu na objem - například loreal profesional, zelený, který je přímo určen na jemné vlasy a třeba i nahřívací natáčky, které vlasy tolik neničí a celkem rychle dokážou udělat zázrak A čelo mi nepřijde tak vysoké, to bych řešila pro lepší pocit spíše bronzerem a správně posazenou pěšinkou Ofina u jemných vlasů jde vážně velmi špatně stylizovat, to bych vůbec nedoporučovala.. :/ (0)