Vaše rady, moje proměna

Slušela by mi nějaká změna co se týče vlasů, možná i líčení?

Ahoj holky, ráda bych se zeptala co myslíte že by mi slušelo jako nějaká změna co se týče vlasů, možná i líčení? ( moc se nemaluji) Děkuji za odpovědi
VlasyLíčení

s_brachou.jpg

Rady

Dnes opravdu málokdo vypadá dobře bez úprav, ale na téhle vizáži bych asi nic moc neupravovala. Přirozený vzhled ti moc sluší. Pokud úpravu, tak jen decentní (4)
Vlasy máš hezké střihem i barvou, podle mne není moc co vylepšovat - maximálně nějaký lehký kompaktní make-up, aby ses neleskla + jemně vystínovat kontury, ale určitě to není nutné. Buď ráda, že vypadáš dobře aniž bys musela ráno vstávat o dvě hodiny dřív (2)
Nic bych neměnila, vlasy o.k., obličej jen jemně namalovat (2)
Tak mám nějak pocit, že sis přišla pouze pro pochvalu.....
Vše už napsali holky přede mnou, sluší Ti to právě takhle, tak nic neměnit, je to nejlepší. (1)
Vypadáš dobře, nic bych neměnila (1)
Jsi moc hezká a chce to jen doladit.

To máš takové rty nebo je to rtěnka? V případě rtěnky - do koše. Buď nic nebo nějakou světlounkou, aby podpořila ten jemný vzhled, tmavé k tobě nejdou.

Stačí řasenka.

Oční linky nepoužívej, max. zdůrazni jen horní víčko čárkou z tužky, dobře na to poslouží i tmavé stíny - tužka nebo stíny jen do půlky oka, nerámuj oko celé, pokud vidím dobře, tak máš spadlé horní víčko (to mám taky), takže na jakékoli barvení celých víček zapomeň. Ta tužka v půli oka těsně nad řasami to oko malinko otevře. (1)
já bych asi trošku oživila vlasy nějakým sestříháním, jinak vypadáš krásně (1)
Ahoj, myslím, že blond Ti sluší, ale pokud chceš změnu, tak bych šla do hnědé. Byla bys výraznější. Určitě nesouhlasím s tím, že bys měla používat jen světlé barvy rtěnek. Sama jsem blond a sama se líčím celkem výrazně (ne vulgárně) a často používám tmavší odstíny. Každý si může dovolit různé barvy líčidel, jen to chce umět odhadnout odstín (tmavší, světlejší) jinak vypadáš přirozeně hezky. Pokud bys šla do té hnědé, tak bych si namalovala stínem obočí. (1)
Ahoj, zkus se mrknout, jestli v tvém okolí některé kadeřnictví nedělá contouring obličeje. Mám pocit, že by ti prospěla změna barvy, je docela podobná tvé pleti a trochu mi "splýváš". Možná bych přidala nějaké medové pramínky, ale odborník poradí lépe (0)
Určitě bych doporučila lehce krycí makeup, aby sjednotil barvu pleti (pleť je trošku začervenalá), kvalitní rozjasňovač pod oči, na nos a bradu a transparentní pudr, aby zmatnil pleť. Kvalitní černou řasenku a tenoučkou černou linku na oči, dvě barvy očních stínů, jeden tělový odstín na víčko a druhý tmavší (hnědý, šedý) do záhybu a vnějšího koutku oka, tělovou linku do vnitřního koutku oka a na vnitřní linii řas. Pokud si nechceš stínovat oči, tak doporučuji stín Dior Mono v barvě Tweed - neuvěřitelně nádherná barva v odstínech fialové, šedé a hnědé. Na rty jemný lesk nebo tělovou rtěnku (ne mrtvolnou, spíše do růžova nebo broskvova). (0)