Vaše rady, moje proměna

Slušela by mi tmavá barva (klidně i černá) na vlasech?

zdravím dámy chci se zeptat zda by mi slušela tmavá barva (klidně i černá) na vlasech? Teď momentálně mám tmavou třešeň, ale štvou mě odrosty a ty mám tmavé.. děkuji za každý názor
Vlasy

12383619_94615976214.jpg

12407364_50512374966.jpg

barva.jpg

Rady

jsem také pro hnědou - černou ne ! a určitě bych nebarvila celou hlavu .. ale jen od pokožky + několik pramenů protáhnout do délek ... (6)
Na té druhé fotce ti to hrozně moc sluší... Do černé bych asi nešla, max. nějakou čokoládově hnědou. Ale přijde mi, že by ti nejvíc slušely mírně vlnité vlasy a ombré (trochu mi to tak připadá na té druhé fotce, kde ti to fakt sekne ). (4)
černá by tě udělala zbytečně starší.. Co kdybys zkusila přeliv v tvé přirozené barvě? . Já jednou byla obarvená. Na černu moc mi to neslušelo a to mám přírodní tmavě hnědou. Ta je pro mne nejlepší (1)
Černá sluší opravdu málokomu. Ani příliš tmavou hnědou bych nedoporučovala. Max. Čokoládovou. Možná bych napřed zkusila obarvit vlasy barvou Casting od Loreal, mají krásné, hnědé odstíny. Navíc se časem vymyjí a kdyby se ti výsledek nelíbil, nemusí tě to mrzet. (1)
Ebenová barva (tmavě hnědá až černá v přírodním odstínu) by ti slušela. Umělou černou barvu, takovou tu s různými odlesky do modra nebo červena, bych nedoporučovala. Touhle barvou od Garnier jsem barvila kamarádku a byla opravdu nádherná (1)
Tmavě hnědá, teplejší odstín. Něco takového bych na tobě viděla. (1)
Mně se na tobě nejvíc líbí ta barvička, kterou máš na té fotce s čepicí, ta ti sluší nejvíc (1)
Také se mi nejvíce líbí ta barva v čepici. Sedí akorát. Černou ne byla bys moc tvrdá a starší. (1)
černou rozhodně ne, tmavě hnědou ano ale třešeň musí být taky pecková ) a co zkusit barevný vlasy? (0)
Jsi typ, u kterého si představím teplejší hnědou a právě tu rudou, černou spíš nee (0)