Vaše rady, moje proměna

Slušelo by mým vlasům ombré?

Ráda bych změnila svoji barvu vlasů na ombré.... Dříve jsem několik let nosila černou barvu, takže mi dalo zabrat stáhnout to na hnědou, proto se bojím, že by konce nemusely chytnout do blond, ale do zrzava.... Taky od hlavy nechci úplně tmavou, ale spíše od středně hnědé navrchu, po blond na koncích
Vlasy

P5190050.JPG

3.jpg

Ombre_hair_02.jpg

Rady

Z vlastní zkušenosti můžu doporučit takovou jemnější formu ombré, kdy jsou vlasy postupně zesvětleny, ale ne všechny. Jen takové tenčí pramínky směrem ke konečkům. Jak říkáš, já taky chtěla změnu,ale protože mám tmavě hnědé vlasy, tak jsem nevěděla, jak bude zesvětlená barva vypadat, kadeřnice mi tedy doporučila tuto formu ombré a jsem moc spokojená. Navíc je to opravdu nenásilné, protože jak se vlasy hýbou, tak to do sebe krásně zapadá. (11)
Podle mého názoru by na tobě (soudím dle fotky) klasické ombré z tmavé do blond vypadalo kolotočářsky. Navíc jak píšeš, že si stahovala už černou, měla bys dost zničené vlasy. Pokud chceš ombré, radeji bych lehce tmavila okolí obličeje tmavším čokoládovým přelivem, nebo hnědým melírem jen na horní polovině hlavy. Bude to vypadat přirozeně a ombré vypadat přirozeně (6)
Musím souhlasit s Berenikee, sama bych to lépe nenapsala. Celkové ombré bych taky nedělala, ale jen pramínky, bude to vypadat přirozeně, ale hlavně bych si to nechala udělat u kadeřnice, tím jak jsi stahovala tu černou, tak to dalo vlasům zabrat a kdyby sis to dělala sama nemuselo by to dopadnout dobře. Jo a zesvětlovala bych jen trošku, žádné hned do blond jako to mají některé slečny (0)
Pokud toužíš po ombré, tak bych na to šla asi opačně-nabarvila bych/namelírovala jen vrch hlavy nějakou tmavě hnědou barvou-vlasy se tolik nezničí jako při odbarvování a máš jistotu, že ti to nepůjde do zrzava (0)
Buď lehké ombré, ale raději bych zvolila kaštanovou hnědou barvu. (0)
Ombré sa mi páči do tmava ale nie ku korienkom hlavy, skôr ku koncom. Hlavne aby to vyzeralo prirodzene a nie moc veľký skok. Tú blond by som tam asi ani nedávala. (0)
Což o to, ombré by ti slušelo, protože máš dlouhé vlasy. Ale preboha, už na to ombré všichni zapomeňte, je to dávno out, hezké to bylo před rokem, dnes už je to pasé asi jako melír... (0)
Ombré by Ti slušelo, ale neodbarvovala bych konce jen bych ztmavyla vlasy u hlavy (0)
No, když už, tak bych se přikláněla k tomu, co píše Berenikee. Blond bych tam nedávala v žádném případě. Ale abych byla upřímná, nechala bych na Tvém místě vlasy raději tak jak je máš. (0)