Vaše rady, moje proměna

Slušely by mi oční linky?

Ahojte, moc se mi líbí oční linky ale připadá mi, že mi nesluší. Co myslíte? Má na to oko?

Děkuji.
Líčení

Untitled_1.jpg

P1360027.JPG

tumblr_lux7sxiXfJ1r4.jpg

Rady

No, napřed se nauč linky dělat. Sedni si se zrcadlem a trénuj. Namalovat, odlíčit, namalovat, odlíčit.... až dostaneš ten správný grif. Jestli Ti linka sluší nebo nesluší, asi těžko zjistíme jen z fotek očí. Navíc mi přijde, že na waterline máš rozmazanou řasenku, nikoliv linku. (4)
Já myslím že by ti slušela linka taková tenčí od koutku klidně...velmi tenká a potom ke konci tlustší a kratší ocásek něco mezi obrázkem......druhá řada, od zdola uprostřed..a mezi třetí od shora vpravo. aby ti to moc neuzavřelo oči tak ještě to vnitřního koutku trošku rozjasňovače a řasenku, ale to je myslím jasné (4)
Horní linky sluší snad každému a ty nejsi rozhodně výjimka. Sluší ti také (1)
myslím, že by ti strašně slušely kočičí oči (1)
Myslím, že určitě.. takové ty "kočičí" spíš na vnější straně oka a nahoru, máš na to oči (1)
Máš krásné oči, takže proč ne (0)
já myslim, že určitě! akorát ta vnější špička aby směřovala spíš nahoru, než jak to máš na tý poslední fotce (0)
Oční linky sluší každému (0)
Ahij, já myslím, že na to právě oko máš...máš hezký tvar očí, ale spec. vnější koutek bych protáhla a lehce zvedla... zkusila jsem naznačit, ale klepe se mi ruka
Volila bych vzhledem k odstínu panenky jemnější barvu než černou, ale večer šla klidně i do drnější černé a silnější linky...nechala bych ji jen nahoře a od vnitřního koutku směrem ven lehce zvedla ( to se mi an obrázku nepovedlo ) a protáhla min. o 3-5 mm . (0)
řekla bych, že oční linky sluší každé, když jsou správně udělané, na internetu najdeš spoustu návodů a tipů na oční linky-různé tvary, vyzkoušej před zrcadlem všechny druhy co najdeš a rozhodni se, které na tobě vypadají nejlíp já to vidím na spodní linku mírně nahoru a vrchní ani nemusí být, stačí silnější vrstva řasenky (0)