Vaše rady, moje proměna

Slušely by mi oční linky?

Ahojte, moc se mi líbí oční linky ale připadá mi, že mi nesluší. Co myslíte? Má na to oko?

Děkuji.
Líčení

Untitled_1.jpg

P1360027.JPG

tumblr_lux7sxiXfJ1r4.jpg

Rady

U tebe doporučuji jemnější linky, aby sis opticky nezmenšovala oči. Hlavně u horních linek bych linku rozetřela do ztracena klasickou tužkou na oči (nepoužívala bych výrazné fixy nebo gelové linky (0)
Určitě ti bude slušet jemná linka nebo klidně i silnější se světlejšími stíny. (0)
Ja si myslím ,že jemná očná linka s chvostíkom (ocáskem) pristane každému, ale základ je ju vedieť dobre spraviť. Takže chce to tréning a niekedy aj pevné nervy. Keď budeš vedieť spraviť jemnú klasickú linku, potom byť tebou vyskúšam aj nejakú silnejšiu. Podľa fotky očí ťažko sa dá povedať ,čo by sa ti najviac hodilo. (0)
myslím, že ano, zkusila bych různé styly a barvy. (0)
Na to nejsou žádné speciální tvary třeba! Jen bych poradila při lince řasy pořádně natočit a nadzvednout, třeba kleštičkami, aby se úplně neztratily. Udělá to krásný pohled (0)
Samozrejme že by ti pristali Len treba vhodnú linku zvoliť. Mne sa páčia tie hrubé a k nim len riasenka a krásne vytočené riasy. Poskúšaj doma, nacvičuj. Veľa je aj o zvyku. (0)
Myslím si, že oční linky sluší úplně každé slečně/ženě. Krásně zvýrazní oko. Jen si musíš vybrat tu správnou. Já jsem zatím taky ve fázi začátečníka, a začala bych být tebou tou nejjednodušší (0)
Určitě slušely, klidně bych vyzkoušela i nějaké barevné ne jen černé (0)
Podle mě by Ti určitě slušely Jenom bych si je nedělala tak tlusté a dlouhé, ale je to na tobě co se Ti bude líbit (0)
Není nikdo komu by linky neslušely. Akorát někdo si je jenom neumí udělat. Určitě bych vyzkoušela horní tenkou linku. (0)