Vaše rady, moje proměna

Střih vlasů

Ahoj nedávno jsem se tu ptala na změnu barvy vlasů. Moc všem děkuji za rady, ale padla tam i připomínka na to, že můj střih je takový nijaký a čím dál více si připadám, že je to pravda. Mohu se prosím zeptat jaký střih by jste mi doporučili? Zda nechat narůst dlouhé (tak jsem to nosila dříve) foto mám v profilu, nebo ostříhat nějaký zajímavý kratší případně polodlouhý střih?
Předem všem moc děkuji za rady.
Vlasy

nynmjn_stsih_z_boku.jpg

nynmjn_stsih_zepsed.jpg

Rady

Mně se víc líbíš v dlouhých vlasech. Nechala bych si je trouchu sestříhat u obličeje. Nějak takhle. (5)
Strih máš pekný a aj ti pristane len prosím ťa zmeň to obočie pretože to vyzerá strašne. (3)
Mně se taky víc líbíš s dlouhými vlasy, na té fotce v profilu Ti to moc sluší, podle mě víc než s těmi kratšími. Neříkám, že Ti to s kratšími nesluší, ale tak to je můj osobní názor, já si obecně víc potrpím na dlouhých vlasech. Souhlasím s první radou - delší vlasy trochu sestříhané, aby účes působil zajímavěji a tak nějak moderněji.
Takže moje rada zní - nechat narůst dlouhé. (2)
V mikádu mi připadáš starší než v dlouhých vlasech. Určitě si to nech narůst, dlouhé vlasy ti strašně sluší (1)
Mě se moc líbíš v tom mikádu. Vpředu delší, vzadu kratší. Opravdu ti to sluší.
Dlouhé vlásky ti tolik nesednou. (0)
Podle mě ti sluší delší sestřih v profilu i kratší vlasy v mikádu, ale určitě se vyvaruj nějakému sestříhávání, spíše do rovna ti to sluší Ještě bych ti doporučila, abys nepoužívala různé sponky/pírka jako máš na fotkách...A jestli chceš oživit střih, tak si nech udělat např. patku, ale to jen kdyby sis nechala vlasy narůst delší (0)
Dlouhé by ti šly určitě lépe a možná bych zkusila i ofinu, ale spíše patku, rovná by ti moc nesedla (0)
Dlhé vlasy by sa ti hodili viac, ale ani mikádo nieje zle (0)
S mikádem vypadáš více seriózně. Delší vlasy tě dělají mladší, ale to mikádo s patkou by vypadalo dobře. Souhlasím, že to obočí je divné. Co se týče střihu, tak se podívej u kadeřnice na nějaké sestřihy a domluvte se. Já si také dělám patku a vždy to rychle zase doroste, tak kdyby se ti ta změna nelíbila, tak se nemusíš bát, že ti to zůstane. (0)
Ahoj, mě osobně se více líbíš s tím mikádem. Přijde mi zajímavější a máš v něm větší šmrnc než s klasickými dlouhými rovnými vlasy jako máš v profilu. Takhle ti to sluší a já bych na tvém místě nic zásadního neměnila. (0)