Vaše rady, moje proměna

doe doe

Střih vlasů, ofina

Ahoj holky,
aktuálně mám takové to období, kdy uvažuji nad nějakou drobnou změnou. A terčem se pro tentokrát staly vlasy. Mám v plánu je nejspíš zkrátit, docela dost mě zaujal střih long bob.
Dále ve mně hlodá myšlenka na rovnou ofinu jako na fotkách, především na doporučení od kamarádky, jen mám strach, že to pro mé jemné a mastící se vlasy nebude to pravé ořechové. Taky se bojím toho, abych v ní nevypadala až moc "tvrdě". Co myslíte? Pokud vás ještě něco napadne ohledně změny či líčení, klidně mi to napište, zauvažuji nad tím a budu jen ráda
VlasyLíčení

fac.jpg

silvestrak2.jpg

omlazeni.jpg

Rady

Ahoj,
dlouhé mikádo dobrý, mohlo by ti i slušet, ale s ofinou vypadá DLE MÉHO NÁZORU dost uměle (jako paruka). Mám strukturou podobné vlasy a ofinu jsem taky zkoušela. Je fajn, moc pěkná....., ale . Upravovat co 4 týdny (zastřihávat), jinak se začne řádkovat a jít ke straně a už je dost nehezká. Mastnotu jsem řešila, tak, že jsem si min. ofinu musela mýt každý den, jinak děs a bída... Mě se nejvíc líbí taková ta měkká ofina (ne natvrdo rovně ustřihnuta), kadeřnice mi jí vždy špičkami nůžek prostřihávala. Shrnutí: ofina udělá parádu, ale dle mě né až takovou, aby stála za ty starosti.... (2)
Myslím si, že ofina ti bude dělat kulatý a "baculatý" obličej, ale tvá výhoda je, že si to můžeš vyzkoušet a nechat si ofinu dorůst je otázka několika týdnů.

Já musím mít ofinu, mám dost vysoké čelo a líbilo by se mi mít možnost to střídat, chvilku ofinu, chvilku dlouhé vlasy.

Já bych do toho šla, za pokus nic nedáš (0)
Já bych do toho šla - ofinu si můžeš v případě nespokojenosti vypnout nahoru, nebo dát na stranu, tak jak to máš teď ( což se mi osobně moc nelíbí, ale to je pouze můj názor ) . Ofina doroste rychle, taky se na ni před létem chystám. Střih á la slečna se zrzavými vlasy vlevo nahoře na tvém obrázku je moc hezký a stálo by to za zkoušku i za tu případnou oštaru, co s tím každé ráno bude ( a to bude, protože máš vlnité vlasy ) . (0)
Střih vypadá skvěle, ale ofinu bych asi radši nestříhala. Sama mám jemné a mastící se vlasy a po chvilce s ofinou jsem si fakt nadávala, hlavně kvůli pramínkovatění nebo jak to říct... za ty nervy mi to fakt nestálo :/ ale mikádo super, do toho určitě běž! (0)
Mně by se popravdě na tobě nejvíc líbil nějaký rozcuch (alá Sharon), to bys vypadala úplně skvěle, máš krásný obličej, ale je potřeba vyvážit opticky objem brady a tváří s horní částí hlavy - takže určitě ne žádné "spláclé" delší vlasy, chce to přidat nahoře na objemu. Když už ofinu, spíš tu modernější kratší roztřepenou verzi. Chápu ovšem, že na rozcuch je potřeba dost kuráže a taky to musí být krapet náročné to každé ráno upravovat, aby to vypadalo k světu. (0)
Já bych spíše zkusila nechat dorůst ofinu, určitě si nenechávat rovnou ofinu, jsou s tím akorát starosti, člověk se o to musí fakt starat. spíše by se mi na tobě líbil nějaký prostřih a hlavně změnit barvu....promelírovat.. ted jsou v módě hodně přírodní tóny... to by ti slušelo.. světlejší melír (0)