Vaše rady, moje proměna

Světlé či tmavší vlasy

Ahoj. Prosím o radu. Jaká barva vlasů se vám na mě líbí více? Cítím se dobře jak blond tak s tmavšími vlasy. Prostě se stále nemohu rozhodnout. Fotka s tmavými vlasy je rok stará, se světlými aktuální. Jinak jsem světlý typ a moje přirozená barva vlasů je taková myší tmavá blond, barva očí modrá. Uvítám i jiné nápady. Díky všem.
Vlasy

10365714_10202180944.jpg

11012491_10204501259.jpg

Rady

Ahoj Za sebe můžu říct, že trochu tápu - líbíš se mi v obou V tmavé jsi výraznější (ale lehce přidávají roky), blond zase zjemňuje rysy v obličeji a dělá tě "ženštější"... No nakonec jsem došla k závěru, že světlejší vlasy jdou k Tobě víc, působíš svěžeji, jemněji S lehkým make upem a zvýrazněním očí by to bylo top! (10)
Určitě ta světlá! Nechala bych ale patku, protože máš vcelku vysoké čelo. Zvýraznila bych taky obočí a přidala na makeupu. Vypadáš jakoby smutně :-/ (5)
Jednoznačně Ti víc sluší svělté vlasy, vypadáš v nich přirozeněji a svěžeji. Účesu by to ale asi chtělo dodat trochu šmrncu, šikovná kadeřnice určitě poradí. Ofinu ale nedoporučuji. Ale hlavně by to chtělo trochu líčení - zvýraznit obočí a oči, trošku barvičky na tváře a rty a budeš supr kočka. (5)
Za mě určitě ty světlé, jen bych lépe dokreslila obočí a zvolila jemné líčení (3)
Jsem pro světlou, působíš v ní něžněji (3)
ahoj, si veľmi podobný tip ako ja. ke´d nie som namaľovaná, tak pôsobím ako ty na tej fotke, kde máš svetlé vlasy. keď sa však namaľujem , som úplne iná, skoro ma nie je poznať. vlastne je to naopak, nikto ma nespoznáva, keď má náhodou uvidia nenamaľovanú /čo sa stane len ak vyjdem na ulicu vyhodiť smeti a niekto ide práve okolo, ani sa mi neodzdravia,nechápu, kto sa im to prihovoril? Píšem ti to len preto, lebo ti chcem poradiť nie len s tou farbou /vzhľadom na farbu pleti a očí ti sadne viac určite tá svetlá/ ale aj tie ostatné "detaily" ktoré by ťa úplne zmenili, ver mi takže prepáč, ale nedá mi napísať ti, že je potrebné pridať make up, môžeš si dať napr. jemnú marhuľovú na pery, s leskom, na oči len jemnú svetlo-popolavú alebo hnedú, trocha riasenky, trocha aj na lícne kosti - takú sviežu, skôr ako opálenie než nejakú ružovú, a ja by som si dala aj podkladový make- up, trocha takej opálenejšej farby. skús si to doma, ty sama, zaexperimentuj a budeš prekvapená výsledkom! držím palce! (1)
Nejdůležitější přeci je, v jaké barvě se cítíš nejlépe ty, ovšem vzhledem k tomu, že si přeješ radu, tak za mě osobně více spíše ta světlá, jen bych změnila trošku účes a zvýraznila obličej, možná i vyměnila brýle za nějaké modernější a výraznější, promiň, že to napíšu, ale připadáš mi taková nemastná neslaná (1)
Ahoj mě osobně se líbíš v té tmavé,líp vynikne Tvůj obličej. (1)
Ty světlé, vypadá to hezky přirozeně, jako by to byla tvá barva (1)
Já bych volila něco mezi. Zkoušela jsi někdy třeba zlatou měděnou? nebo oříšek? Něco světlého,ale ne úplně blond. Taková zlatá středí cesta, když se nemůžeš rozhodnout a na tmavou se dá přebarvit vždycky. (1)