Vaše rady, moje proměna

Tmavá studená hnědá barva na vlasy

Ahojky holky, chtěla bych Vás poprosit o radu, Jestli ke mě vůbec půjde. A také s jakou barvou toho docílit? Ke kadeřnici chci jít za měsíc a tak, abych byla rozhodnutá teda jakou barvu. Mám světle hnědé vlasy, před měsíce jsem se obarvila na zlatou světle hnědou, protože jsem měla nepovedené ombré, které jsem si dělala doma a tyk mám od kadeřnice pár blond melírů, už docela hodně odrostlích. Strašně se mi líbí vlasy na té druhé fotce (mé vlasy je 1. fotka). Myslím, že by to ke mě i docela šlo... ale to je jen můj názor, mám zelené oči (trochu i do hněda). Myslím, že tohle je taky ombré,ale ze světlejší do tmavší barvy. A proto bych chtěla slyšet i Váš názor, tím více mi to pomůže při rozhodování Děkuji za Vaše názory a rady A hlavně jestli o nějaké barvě nevíte
Vlasy

poo.jpg

ooop.jpg

Rady

Ahoj. Ty vlasy na druhé fotce, myslím si, že je to spíš melír, jen jak je ta fotka nasvětlená bleskem tak ti to může připadat jako ombré. Já jsem také takový melírek měla a je to fakt hezký a přirozený . Tvá barva vlasů se až tak neliší takže by ti to slušet i mohlo (odhaduji jen podle barvy vlasů, k obličeji nevím). (3)
Nevidíme tvůj obličej, takže napsat, jestli barva k tobě půjde, asi těžko můžu napsat. Nicméně to žádná velká změna nebude, je to skoro to samé, co máš teď ty, jen kousek prosvětlené. A docílit se u toho dá u kadeřnice zesvětlením od kořínků a pomalým rozčísnutím barvy do ztracena hřebenem - ale jak píšeš, že teď máš obarvené vlasy, tak zesvětlování půjde hůř a spíš do tepla, než do studena jako na fotce. Šikovná kadeřnice si s tím možná poradí. (2)
Ťažko sa radí keď na fotke nie je tvoja tvár. Inak vlásky na druhej fotke sú naozaj pekné ale musí ti to aj kaderník dobre spraviť. Ak sa ti to naozaj páči choď to toho. Mne sa to ombré veľmi páči, len ja si vlasy nefarbím, pretože mi to príde zbytočné ničenie vlasov. (2)
Ta barva na druhé fotce vypadá dost dobře, určitě by Ti to slušelo, však vezmi třeba fotku ke kadeřnici. Svěřila bych se s tím ale jedině do rukou opravdu dobré, osvědčené kadeřnice, protože některé bohužel dokáží nadělat víc škody než užitku.... (1)
Takhle přirozená barva bude slušet určitě každému. Takže se toho neboj a jdi do ní. Změna to bude menší, ale přece nějaká! Barva kterou chceš je ve studených tónech, určitě ti prospěje. Já takové barvy sama docílila. Takže pokud si chceš vlasy barvit sama tak doporučuji: http://www.syoss.cz/syoss/cz/cs/home/vlasove-barvy /oleo-intense/plava/tmave_plavy.html Je to Syoos-6-10 TMAVĚ PLAVÝ ... Když jsem si ní vlasy barvila, tak jsem si z počátku říkala, že ta barva je taková nijaká... spokojená jsem moc nebyla, ale zklamaná taky ne.... Jenže na denním světle a po pár dnech a nějakém tom přirozeném nalíčení jsem rozhodně změnila názor, Je to nádherně přirozené, zemské a přitom to není klasická hnědá, kterou vidíš u spousty holek. (0)
Myslím, že barva vlasů na druhé fotce ti půjde skvěle. Není to zas takový rozdíl od toho, co máš teď a navíc je to taková univerzální barva (0)
Vlasy na druhé fotce jsou fajn, ale zbytečně ničit vlasy? většině brunetek aspoň trochu vlasy zesvětlí sluníčko v létě, ale jak chceš pokud jsi rozhodnutá, běž do toho a pak dej vědět (0)
Myslím si, že dobrý kadeřník by ti tuto barvu měl umět vytvořit. Podle mně ti vlasy jemně zesvětlí a pak přebarví. Barva je moc hezká, pokud najdeš kvalitního kadeřníka, šla bych do toho. (0)
Barva na druhé fotce je moc pěkná a myslím si že by k Tobě šla, teď jen aby Ti to kadeřník nabarvil stejně. (0)