Vaše rady, moje proměna

Tmavé nebo světlejší?

Ahoj holky. Barvím si vlásky snad od střední na tmavé. Momentálně černá, ale toužím po změně. Myslíte, že mám jít do světlejší?
Vlasy

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Rady

Máš krásné vlasy. V černých si hodně výrazná. Neměnila bych, max na hodně tmavě hnědou. Vím, že na to se neptáš, ale ubrala bych s obočím. Dělá tě moc přísnou. (11)
Ta černá vypadá dle mého názoru trochu nepřirozeně, tmavě hnědá + světlejší obočí by byla lepší. (8)
Souhlasím s většinou. Spíše než o změně vlasů bych popřemýšlela o změně obočí. Vůbec se mi to nelíbí. Promiň, ale je to hrozně laciné. Takže určitě změň obočí, pokud to tedy jde(snad to není permanent). Vlasy máš krásné, maximálně třeba zkusit tmavě hnědou - ledovou. (2)
Rozhodně tmavá, strašně ti sluší. Když už chceš změnu, tak bych šla do tmavě hnědé. (1)
Tmavé vlasy ti sluší. Místo černé bych šla do tmavě hnědé. (1)
takhle ti to teda moc sluší (1)
Já bych ti nechala tu barvu co máš v kombinaci s tím líčením. Pokud bys šla do světlejší, tak bych to líčení zmírnila a s tím i solárko. Obočí se mi také nelíbí. Je nepřirozené. Já jsem roky blondýna a také už mě párkrát napadlo to dát na tmavší a jsem ráda, že mě to zase přešlo. Jestli chceš změnu, tak si nech ustřihnout patku. To dělám já. Rychle to doroste a pak je na mě, jestli si jí zase dám či ne. (1)
nech si černé vlasy černé, opravdu ti sluší. (1)
změnila bych obočí na trochu přirozenější, ale vlasy bych nechala tmavé, pokud nechceš přímo černé tak hodně tmavě hnědé ale světlejší určitě ne, máš ze solárka dost oranžovou pleť a hnědé vlasy by to hrozně zvýraznily... (0)
Nechej to takhle, nádherné vlasy a barva ti sedne skvěle! (0)