Vaše rady, moje proměna

Tmavší blond, nebo hnědá?

Ahoj dámy, dneska jdu k holičovy a doteď nevím, jakou barvu si mám dát.. Barvím se asi 5 let na blond z toho jsem byla rok hnědovláska.. Jelikož mi blond odrovnala vlasy (třepí se, lámou, padají konečky a vypadají jak chemlon, nezdravě) tak jsem se rozhodla platinovou odpustit a dát je trošku dopořádku s nějakou tmavší barvou... Líbila by se mi nějaká medová blond nebo perlová (obr. č. 3) první dva obrázky jsem já jako platinová blond a když jsem byla na hnědo.. teď mám ty vlasy tak o 7 cm kratší a ještě dneska zastřihnu konečky . :(
Vlasy

20140401_092522.jpg

20130321_17.17.48..jpg

1887881_1_bazar.jpg

Rady

Já nechci být rýpavá, ale neřešilo se to tu už v této diskusi? https://www.omlazeni.cz/index.php?action=vthread&fo rum=113&topic=461694&page=2 jen pod tvým druhým nickem Majklik?

Každopádně, ta blond Ti vůbec nesluší, světlounce hnědá by byla lepší. (14)
Nezlob se na mě, ale ta blond ti vůbec, ale vůbec nesluší. Líbila by se mi barva jakou má Fergie. (11)
A čo oriešková (3)
byla bych pro teplejší blond a nebo nějaká medová, blond ti sluší (2)
též bych doporučila tu oříškovou jako Kerty. Osobně zastávám názor, že holkám se zelenýma očima nejvíc sluší hnědá. Hrozně ti v tom vyniknou právě oči. PS : s blond mi připomínáš tu Courtney Stodden :/ (2)
Ahoj, blond určitě ne. Ta barva, co má Fergie je krásná! Vlasy nech ozdravit a nejakou pěknou hnědou (v odstínech se moc nevyznám). (1)
Ahoj,

LucieVip vypadá to na stejnou holčinu, tak se na tu blond přece jen obarvila a zničila si vlasy přesně jak předpovídala ...

Blond barva pěkná, ale na tobě se mi víc líbí ta hnědá, co zapřemýšlet i nad nějakou karamelovou? Taky vypadají pěkně a je to tmavší blond.. (1)
V platinové blond se mi nelíbíš, ta světle hnědá je lepší, ale asi bych šla ještě do tmavšího odstínu, sedí mi k tobě (1)
Ta blond Ti opravdu vůbec nesluší, ale takhle brutálně vybělené vlasy se mi obecně nelíbí na nikom, je to otřesně nepřirozené. Já zastávám názor, že většině lidí nejvíc sluší jejich přírodní barva, případně jí trochu pomoct zvýrazněním a oživením, ale radikální změny podle mě většinou nic dobrého nepřinesou. Nevím, jaká je Tvoje přírodní barva, ale ani ta hnědá se mi na Tobě nijak zvlášť nezdá, zkusila bych trochu tmavší. A hlavně bych se soustředila na zlepšení kvality vlasů. PS: Omlouvám se za samou kritiku, ale ještě bych trochu zkusila změnit obočí, takovéto tenké čárky, to fakt není ono. (0)
Blond absolutně ne! To je hodně 'vykřičené' na tobě... Podle mě je hnědá mnohem lepší volba. Popř. hnědo-blond melír (0)