Vaše rady, moje proměna

Trošku změny k nové image

Holky chci se zeptat no spíš poradit s líčením . Jsem ten typ prostě řasenka makeup , tvářenka a občas lesk . Nevím zda-li jsou fotky dostačující , ale jinak vlasy už mám černé hodila jsem na to přeliv modročerný , protože jsem měla melír a nic moc u moře mi vlasy docela zhnědly a nějak extra to nevypadalo . Takže zůstanu u tmavé , ale líčení , chtělo by to trochu změny budu ráda za každou radu . Nikdy jsem se nemalovala spíš , to ani neumím Budu ráda za vše co napíšete co , jak se ke mě hodí atd nechám si poradit . Když řeknu příteli , tak odpoví VŠAK TO MÁŠ PĚKNÉ TI TO SLUŠÍ , ale určitě by mi neřekl že vypadám blbě.
( právě mám 26 let za chvilku a připadám si , tak nedospěle . kolem mě lozí mladší holky , vymalované a vedle nich vypadám jak náctiletá , jeto výhoda , to ano , ale trošku zvýraznit , nebo si nechám poradit )
OblečeníVlasyLíčení

cccc.jpg

CAM00322vc.jpg

CAM00937.jpg

Rady

Mne není moc jasné, co potřebuješ - souhlasím s tvým přítelem a navíc, takové to "těžké" líčení mi na tobě přijde zbytečné : jsi dostatečně tmavý typ, máš hezkou pleť a jsi mladá.
Pokud ti to vyloženě chybí, tak zkoukni na youtube tutoriály, jak se vystínovat bronzerem a rozjasňovačem, jak si udělat kouřové líčení, apod. , je tam toho hromady - ale ve tvém případě a ve tvém věku mi to přijde jako škoda peněz a hlavně času (7)
Buď ráda, že se nemusíš tolik líčit. Jsi výrazný typ. Co máme říkat my "vyblité" blondýny Podle mě žádnou změnu nepotřebuješ...ale můžeš třeba zkusit výrazné rtěnky. (4)
Přesně jak píše Dadabus.. Nepotřebuješ žádnou změnu, sluší ti to jak jsi a pokud chceš být někam na večer jó výrazná, dej si rudou (nebo jinou tmavší) rtěnku, jinak se malovat vůbec nemusíš. Na tak pěknou pleť je makeup úplně škoda dávat. A pokud nejsi na rtěnky zvyklá, kup si prve nějkaou např. essence konturku v tmavší barvě a s ní vymaluj rty. Je to matné, drží a nekazí se jako nepoužívná rtěnka (3)
mě se líbí jak jsi na fotkách prostě oči jen řasenkou ma bych dala linky či tužku na oči (3)
Také moc neporadím - protože jsi krásná, vůbec změnu nepotřebuješ, opravdu ti to sluší. A buď ráda, že vypadáš na míň, za pár let to oceníš, uvidíš (3)
Máš jednu neuvěřitelnou výhodu, kterou ti spousta holek včetně mě závidí. Jsi neuvěřitelně krásná i když nejsi nalíčená. Myslím, že není nic lepšího než přirozená krása, kdy holka vypadá fakt dobře a nemusí strávit hodiny denně před zrcadlem. Tvůj přítel má pravdu a spoustě kluků se přirozeně krásné holky líbí. Co já bych za to třeba dala. Každé ráno strávím 40 minut líčením abych vypadala trochu dobře a neděsila lidi. Takže na tvém místě bych fakt maximálně použila jemné stíny, řasenku a rtěnku. Lesky na rty ne, ale poohlédla bych se po nějakém hezkém přirozeném odstínu rtěnky. Ale fakt ti tu přirozenou krásu závidím! (2)
Bud ráda,že vypadáš mladší a plet máš fakt moc pěknou ...Však snad ani nemáš problémy s akné jak jsme psaly ohledně těch vitamínů ..Jsi pěkná mladá dáma ,nevím jak to myslíš tím změnit image,ale zbytečně bys vypadala přemalovaně a starší.A 26 není věk,aby ses musela cítit blbě vedle mladších.Můžu jen co ti na plet pomohlo??Máš jí ted krásnou,já s tím ještě nic nenadělala... (1)
Naprosto ti rozumim! Taky jsem typ, co moc líčení nepotřebuje, mám dobrou pleť, barevně jednotnou (až na zděděné kruhy pod očima), ale prostě mi to nestačí a chci něco víc. jsi podobný typ jako Tina tak mrkni na její videoklip k písničce Si sám a tobě by hrozně moc slušelo jak to tam má ona v několika momentech - černé linky, tvářenka, na rty nude barvy... Podle mě naprostá dokonalost
https://www.youtube.com/watch?v=zulTf82fkt4 dej si 1:47 (1)
Jsi opravdu krásná! Věř tomu, že ty zmalované slečny závidí Tobě Opravdu bych tak krásnou tvářičku nekazila tunou malovátek, přítel Ti říká pravdu Jak říkají holky, maximálně, pro pocit vyjímečnosti zvýraznit rty krásnou červenou a jinak nechat, tak jak jsi (1)
Já abych vypadala jako Ty nenalíčená, musím strávit půl hodiny u zrcadla nad líčením. Máš krásné výrazné oči a obočí, co já bych za to dala. Žádnou změnu image nevymýšlej, Tobě opravdu stačí jen řasenka, případně nějaký přirozený stín a tvářenka, případně pro oživení trošku barvičky na rty. Jsi výrazný typ a máš opravdu moc hezký obličej, tmavé vlasy Ti taky sluší, zůstaň taková jaká jsi. (1)