Vaše rady, moje proměna

Trvalá na barvené nebo na přírodní?

Ahoj holky Potřebuji poradit. Od přírody mám špinavě blond vlasy, někdo by možná řekl světlý oříšek, velice jemné, bez objemu, rychle se mastící. Teď je mám nabarvené na měděnou, ale pořád nejsem úplně spokojená, ačkoliv se mi barva líbí. Přemýšlela jsem nad tím, že bych si nechala barvu stáhnout na svou přírodní a pak šla do trvalé ondulace, ale jen měkké vlny. Nebo si tu trvalou nechat udělat na obarvených vlasech, což by asi vypadalo lépe. Co si o tom myslíte? Co byste řekly, že by mi slušelo? 1. obrázek je s přírodními vlasy a 2. obrázek je jedna z mých představ Akuální foto se mi sem nepodařilo umístit. A prosím nepište sem, že trvalá ničí vlasy atd., tohle už jsem četla milionkrát. Díky moc za rady
Vlasy

blond.jpg

02medenabarvanav.jpg

02medenabarvanav.jpg

Rady

Ahoj. Pro začátek bych chtěla říct, (jsem vyučená kadeřnice), že "stáhnout" barvu na svou přírodní není možné. Barva obsahuje peroxid vodíku, který vyžere z vlasu přirozený pigment. Stahování barviva z vlasů se také dělá s pomocí peroxidu. No, pokud jde o trvalou, na barvené vlasy doporučuji jedině v případě profi kadeřnice a silných vlasů, jinak o velkou část z nich můžeš přijít. Jinak pokud chceš vlasy jako jsou na obrázcích, trvalou tohoto výsledku nedosáhneš, nebo jen velice těžko a úplně stejně to vypadat nebude Vlasy po trvalé jsou velmi zničené, zdravě už nikdy vypadat nebudou. Trvalá ondulace je totiž nejtěžší zásah do stavby vlasu, protože rozpojí vlasové můstky, které určují tvar vlasu a podle natáčky je zase spojí na jiných místech. Vlasy po trvalé jsou extrémně náchylné, vysušené a tím pádem i velmi lámavé a při silné trvalé nebo v případě slabých vlasů může dojít i k vypadávání. Nechci tě odrazovat, ale asi by bylo lepší si zjistit, co které chemické přípravky s vlasy dělají a jak to ve finále vypadá. Chci abys předem věděla, do čeho jdeš, ne aby sis to rozmyslela, hlavně jdi k dobré kadeřnici a nech si poradit. Co se týče posledního dotazu, přírodní vlasy jsou hezké, ale víc se mi líbí zrzavé, je to krásný odstín a zrzky u mě vedou Ale opět nespoléhej na to, že bude barva naprosto identická. Kadeřnice by ti měla poradit, ale chce to osobní konzultaci a zhodnocení tvých vlasů. Také si rozmysli, jestli jsi ochotná si i upravovat obočí na zrz, aby to vypadalo dobře a přirozeně. (6)
pokud je máš obarvené, tak bych šoupla trvču na to, podle mě ti to bude slušet obarvené i přírodní a tak bych vlasy zbytečně před trvalou neničila ještě stahovánim barvy, protože to by pro ně už byl fakt záhul ... (1)
Pokud máš vlasy už obarvené, dala bych trvalou na to... kdybys ještě stahovala barvu, mohla bys skončit s vysušenou slámou místo vlasů (0)
Farbu si si vybrala krásnu, ja by som šla do toho ale trvalú by som si nedávala (0)
Mě se více líbí ty barvené. Šla bych do toho. Jsou úžasné. Tak držím palce! (0)
tvůj vysněný obrázek se mi moc líbí a slušel by ti skvěle, takže pokud jsitakhle obarvená, dala bych trvalou na to (0)
Myslím, že by ti určitě slušelo, to co slečně na druhém obrázku. Barvou si nejsem jistá, neumím si přesně představit tvou přírodní, ale takhle to vypadá přirozeně, jako by ta barva byla tvoje, alespoň tedy z té fotky. (0)
barva krásná , ale trvalou si nedávej. Zničí ti vlasy! budu tenké a budou se trhat a lámat. Mám s tím zkušenost od kamarádky (0)
Mně se pro změnu 2. obrázek vůbec nelíbí - ta barva je hrozná a vlnit si vlasy trvala je fakt zbytečné, hlavně na to musíš mít hodně husté vlasy, aby to dobře vypadalo a z 1. obrázku se mi zdá, že je zas tak husté nemáš. Podle mě by bylo lepší zůstat u té barvy, co máš teď a vlnit jen výjimečně (0)