Vaše rady, moje proměna

Účes (střih), který by se nemusel moc upravovat

Dobrý den, je mi 16 a chtěla bych už strašně dlouho jiný účes, ale nevím, co by mi slušelo, protože mám zvláštní obličej a celkově jsem taková zvláštní.
Chtěla bych delší vlasy, než mám teď, ale to si musím ještě počkat. Mám hodně vlasů. Dřív jsem měla jednu stranu vlasů na stranu, teď to mám jenom trochu, ale chtěla bych to mít spíš přesně napůl, ale nevím, jestli by mi to slušelo, na stranu se mi to moc nelíbí, protože to potom ze strany vypadá divně. Mám docela dost viditelnou pěšinku, ale ta není na fotce vidět. Žehlím si vlasy, ale teď chci přestat, protože jsem si uvědomila, že si je jenom ničím a že to možná i vypadá líp bez žehlení. Stejně se mi vždycky zkudrnatí, když je venku třeba vlhko. Na konci srpna a ještě před měsícem jsem si dávala keratin. Vlasy jsem měla rovné jenom asi tři dny, potom už ne, ale aspoň je mám zdravější.
Asi to je těžký radit jenom z jedné fotky, ale chtěla bych, jestli by jste mi neporadily nějaký účes (střih), ale aby se nemusel nějak moc upravovat.
Děkuji.
Vlasy

kjhuzg.jpg

Rady

Já bych akorát změnila barvu - ta černá působí dost tvrdě. Spíš bych udělala nějakou do hněda. Jinak pokud máš vlasy kvalitní a hustý, netřeba nic nějak extra měnit. (2)
Pokud nechceš nějaký větší zásah, střih, aby jsi jen ráno vstanula, vlasy pročísla a dala pouze trošku tužidla či gelu a hned šla, pouze bych nechala vlasy trošku prostříhat či sestříhat, zhustit (0)
Vlasy bych nechala jak je máš teď. Účes i barva ti sluší. Kdyby si chtěla změnu tak si můžeš o něco zesvětlit vlasy nebo si je nechat prostříhat kolem obličeje. Dlouhé vlasy ti budou taky slušet, takže pokud si je chceš nechat narůst tak bych nic nestříhala (0)
dlouhé vlasy které dáš do culíku je podle mě pohodový účes (0)