Vaše rady, moje proměna

Uvažuji změnit barvu vlasů (žehlím si vlasy, ty vlny se mi nelíbí)

Ahoj holky, je mi 18 a poslední dobou uvažuji, zda bych neměla změnit barvu vlasů (spíš na světlejší, vzhledem k tomu jak mám světlé obočí a jaké mam oči). Ačkoli mam vlasy barvené, moje přírodní barva je téměř totožná, maximálně má chladnější odlesky. Líčím se jen trochu (řasenka, obočí - bohužel si ho celkem ztmavuji, vzhledem k barvě vlasů, což můžete vidět na fotce a občas použiji pudr). Za rady budu vděčná

PS: žehlím si vlasy, ty vlny se mi nelíbí
VlasyLíčení

image.jpeg

image.jpeg

Rady

Ahoj,
já bych určitě neztmavovala, jen změnila odstín na chladnější (jak oči, tak obočí), s těma světlýma očima a chladně kaštanovýma vlasama budeš kočka!
Anebo zkusit opačný extrém a jít na popelavou blond, ale to bych nedoporučila už jen z toho důvodu, že Tě hodně brzy přestane bavit dobarvování, s blond vlasy je opravdu velká starost a vyžadují hodně péče.
Líčit se moc nepotřebuješ, máš přirozeně krásnou pleť, takže jen zvýraznit oči, podrthnout přednosti, rozjasnit tváře nikdy neškodí
Využij toho, že na sebe nemusíš patlat kila produktů!
Jo a ty vlny jsou super, rozhodně bych to nežehlila (2)
Barvu bych určitě nechala, vypadáš i nenamalovaně hezky a přirozeně, docela mi připomínáš herečku Karoline Herfurth (0)
Co něco nazlátlého? Připadá mi, že by tě to mohlo trochu oživit? (0)
Barva se mi líbí, pokud chceš změnu, tak bych dala ofinu na stranu takovou tu patku. (0)
Nechala bych přirozenost, popř. lehce zesvětlila, líčení jen lehké (0)
Já bych určitě nezesvětlovala, máš krásnu bledou pleť a světlé oči, takže bych doporučila tmavě hnědou až černou v přírodním odstínu (žádné odlesky do modra, fialova nebo červena), např. odstín Eben od Garnier. V tmavých vlasech vynikneš. Pokud si vlasy zesvětlíš, budeš vypadat podle mého názoru tuctově a to by byla škoda. (0)
Barva ti sluší.

Obočí bys mohla mít i trošku míň výrazné a malinkato světlejší. Záleží, čím ho dokresluješ, ale barva obočí by neměla jít do červena, zrzava apod. Ale možná to dělá ta fotka. (0)
Já bych šla do černé být tebou! (0)
Mně by se na tobě strašně líbila zrzavá barva. Máš světlý obličej, krásné oči a ty pihy! Zrz je sice taková riskantnější ale podle mě by ti slušela jak ulitá a ty vlny do toho by byly pro mě top. (0)