Vaše rady, moje proměna

Velká změna účesu

Ahoj, chci Vás poprosit o radu... Na příští týden jsem objednaná ke kadeřnici a ráda bych změnu účesu. Uvažuji i o úplně krátkém střihu (pixie cut). Ráda bych znala názor více lidí, jaký účes by se podle Vás hodil k mému typu obličeje a vlasů. Budu ráda za každý názor :-)
Vlasy

image.jpg

image.jpg

Rady

Podle mě by ti slušel tenhle účes.

A mě se zas podobáš na Claudii Schiffer! (3)
A já si zase myslím,že by Ti krátký sestřih slušel (2)
Máš nádhernou tvář, myslím že by mnohem víc vynikla a oslnila v krátkém sestřihu.

A jsi strašně moc podobná herečce Kim Basinger, pravda ta nosila stále dlouhou hřívu (2)
Máš krásně husté vlasy, takže podle mě jsou na krátký účes škoda - ten je vhodný spíš pro ty, co mají řidší vlasy. A k tomu pixie cut - musíš k tomu přizpůsobit i styl/oblečení, jinak to bude vypadat jako celek hrozně bohužel. (1)
Máš krásný obličej a krátké vlásky by ti určitě slušely. Mě by se na tobě moc líbilo krátké mikádo. (1)
Já souhlasím s tím, co psala True. Máš hezké husté vlasy, ale pokud chceš změnu, takt toto by ti mohlo slušet. Nebála bych se toho a obdivuji tě, že jsi ochotná tak radikálně změnit délku vlasů. Tím, že máš ty vlasy husté, tak by ten výsledek mohl vypadat skvěle. (1)
hodně ostrou podkovu, né uplně krátké. (0)
Já si zase myslím, že krátké vlasy by ti neslušely, protože máš hodně hustou hřívu. Spíš bych jen zkrátila. Jinak, já nejsem zastánce takových divokých červenooranžových barev, přijde mi to hodně drsné a ty máš jemný obličej. Dala bych si čokoládově hnědou. (0)
Určitě bych vlasy prostříhala, přijde mi, že je máš hodně husté a takové nijaké, chce to nějaký hodně dobrý a kvalitní střih. Možná bych zkusila ofinu, ale ne rovnou, spíše patku. Rovná ofina málokomu sedne. Do krátkého bych se nepouštěla, podle mě ti to moc nesedne. Spíše bych zkusila vlasy na ramena, ale kratší určitě ne. (0)
Máš veľmi peknú tvár a určite by ti pristalo viacero účesov . Tu je zopár mojich návrhov. (0)