Vaše rady, moje proměna

Velká změna účesu

Ahoj, chci Vás poprosit o radu... Na příští týden jsem objednaná ke kadeřnici a ráda bych změnu účesu. Uvažuji i o úplně krátkém střihu (pixie cut). Ráda bych znala názor více lidí, jaký účes by se podle Vás hodil k mému typu obličeje a vlasů. Budu ráda za každý názor :-)
Vlasy

image.jpg

image.jpg

Rady

Do krátkých bych tebou nešla. S tvými hustými vlasy to bude náročné na úpravu a hlavu budeš mít jak květák. Nechala bych délku a nějak nechala nějak přirozeně (!) prostříhat. (0)
Mas krasne vlasy bude skoda dať to dole ale zmena je fajn (0)
Krátké úplně ne, ale hlasuji pro mikádo nebo středně dlouhé a prostříhání. (0)
Když jsem se poprvé podívala na Tvoje fotky, hned jsem si řekla, že s tak hustými vlasy bych je na krátko určitě nestříhala. Ale když jsem uviděla fotku, kterou vložila True, musím uznat, že tohle bych si na Tobě asi představit dovedla. Máš moc hezký obličej a slušelo by Ti to. Pokud bys opravdu měla chuť jít do radikální změny, tak něco takového, určitě ne např. na ramena, to by s takto hustými vlasy podle mě dobře nevypadalo.
Mně osobně se ale Tvoje vlasy moc líbí a délku bych neměnila, jen bych od dobré kadeřnice nechala střih lehce upravit, prostříhat. Barva se mi na Tobě líbí jako máš na druhé fotce. (0)
Krátké vlasy by ti určitě slušely osobně se mi krátké střihy hodně líbí, hlavně ty japonského stylu.. jen si dej poroz, aby sis vybrala nějaký snadný na údržbu protože někdy může být i stěma několika centimetry mnohem víc práce než s vlasy do pasu (0)
Já bych být tebou rozhodně nestříhala na krátko! Buď ráda, že máš krásné, dlouhé a husté vlasy, ty nemá každá, ale každá by je chtěla mít. Ano, pravděpodobně by ti slušel i krátký střih, ale za mě jsou tedy mnohem lepší vlasy dlouhé. Jak už tu někdo psal, krátké vlasy jsou tak pro lidi, co mají svoje nekvalitní a řídké vlasy, přijde mi škoda stříhat to, co máš...


(Zkus se zeptat na názor pár chlapů, uvidíš, že většina ti řekne, že dlouhé jsou mnohem lepší.) (0)
Můžu říct, že být tebou nestříhám to na krátko. Také mám dlouhé husté vlasy a jsem za ně ráda Max. zkus jinou barvu a sestříhat konečky (0)
Pokud už chceš stříhat, tak bych asi doporučila delší podkovu. S tou se dá v případě dorůstání stále ještě něco dělat (0)