Vaše rady, moje proměna

Vlasy jako Shakira - jak na ně holky?

Ahoj. Teď jsem zhlédla klip Chantaje od Shakiry a zamilovala jsem se do toho jejího blonďatého účesu, který má v druhé části videa. Strašně bych takový chtěla, ale vůbec nevím jak toho dosáhnout. Mám dost dlouhé vlasy do pasu, ale bez objemu, chtěla bych jim dodat tu texturu, myslíte, že by šlo tohohle účesu dosáhnout i bez stříhání? Tady je odkaz na klip. Budu opravdu vděčná za rady, jak na takové krásné nedbalé vlny. Děkuju. https://www.youtube.com/watch?v=6Mgqbai3fKo&ab_channel=shakiraVEVO
Vlasy

shakira_3.jpg

shakira_4.jpg

shakira_2.jpg

Rady

https://www.youtube.com/watch?v=49YDLR87ZZc&t=470s Myslím, že tím 4. způsobem se dají udělat dost podobné vlny, jaké má ona. Já v tom moc neporadím, nosím své vlasy nejčastěji přirozeně rovné, ale jsou v tom videu dobré návody na vlny žehličkou. (3)
nedala by se na vlasech udělat nějaká ondulace nebo trvalejší zvlnění, aby takhle vlasy držely? Také nezapomeňte, že Shakira nosí příčesek (ty delší vlasy skoro po pás), ale věřím, že ty to vykouzlíš i z tvých mnohem nádhernějších pravých vlasů i pomocí kulmofénu (0)
Můžeš si zkusit udělat vlny nějakou širší žehličkou a pak je trochu prohrábnout prsty/pročesat - z toho vzniknou takové nedbalejší vlny. A pro objem tupírovat. (0)