Vaše rady, moje proměna

Vrátiť sa k prírodnej farbe?

ahojte baby :) kedysi som tu pridala premenu či ostrihať svoje dlhé zničené vlasy ... ako vidíte vlasy som si nakoniec ostrihala :D teraz by som zase chcela radu ohľadom farby ... vlasy už sú teraz zdravé ale aj tak pomerne dosť padajú myslím že aj kvôli častému farbeniu (papám vitamíny, robím zábaly, pijem olej a nič nepomáha). Moja prírodná farba je hnedá asi ako Jessica na druhom obrázku (cez leto ešte svetlejšie). Teraz mám vlasy tmavé (na obrázku vyzerajú trochu svetlejšie ako v skutočnosti) takže ma irituje každý polcentimeter čo vyrastie keďže je to dosť vidieť a to neustále farbenie je aj celkom otravné ... mám sa vrátiť k pôvodnej farbe?
Vlasy

IMG_20160121_074621..jpg

alba.jpg

Rady

Na fotce to není moc dobře vidět, ale přijde mi, že máš poměrně bledou pleť a světlunké obočí a řasy, takže já si myslím, že by světlejší odstín hnědé nebyl vůbec na škodu (popř. výraznější líčení k té tmavé).
Nevím proč, ale přijde mi, že by se na tebe hodil takový nějaký medový odstín. Připomínáš mi Terezku Bufkovou ze StarDance, tak možná proto .
A jinak se mi moc líbí tvá délka vlasů. Krátké, ale jen tak akérát, aby se s nimi dalo i něco udělat . (4)
i já sem měla vlasy zničené a ostříhala sem je ikdyž sem dlouhé chtěla pořád(ale v mém případě sem je měla po pas a ostříhala sem je po prsa) tak je prostě lepší mít kratší a zdravé než dlouhé za každou cenu-takže tě chválím že ses rozhodla pro nůžky
ale jenom ostříhání ti nepomůže, chce to přestat barvit, radím ti dobře-nech to odrůst ulehčí se jim a hodně. neboj přírodní barvy lidem sluší a poladí ti k obočí
taky mi hodně padají vlasy-a jedla sem prášků a kupovala přípravků ..jéje
ale myslím že nejvíc za to padání může stres. tak se hoď do klidu
nechávám to už od léta odrůst a vlasy nabývají na síle,sice to vypadá..no zvláštně naštěstí to není takový rozdíl-sem tmavší blondýnka a měla sem jen o něco světlejší barvu. nezlepší se to za měsíc nebo 2 ale chce to fakt vydržet toho čtvrt roku a víc bude to stát za to (1)
Myslím, že určitě ano (0)
zesvětlila bych velé vlasy pomocí tenoučkého melíru, to jediné bude vypadat přirozeně, jakákoliv jiná barva bude chytat u odrostů a v tmavých barvéných dílkách jinak. Hlavně pokud máš strach z dalšího ničení vlasů, tak se vždy barvy nebo odbarvuj pomocí Olaplexu (seznam salonu najdeš na internetu) , tan zajistí že vlas zůstane ve stejné kondici jako před barvením. je to úžasný vynález. Jinak ta tmavá barva ti taky moc sluší, ale naprosto chápu, že toužíš po změně. (0)
Tenhle odstín ti nesluší, je takový nijaký a nevýrazný. Zkusila bych přírodní ebenový odstín, který by ti určitě slušel mnohem víc a byla bys šmrncovní, ale pokud máš zničené vlasy, tak nemá cenu vlasy barvit kvůli odrostlému centimetru a k takové barvě by to chtělo pěkné líčení, stačí makeup, který perfektně zapracuješ beauty blenderem, černé linky, řasenka a lesk na rty. Vzhledem ke kvalitě vlasů doporučuji nebarvit. (0)
Dovedu si na tobě představit lehké promelírování, pak by ani tolik nesvítili odrůsty a nemusela bys přibarvovat každý centimetr, ale pokud nechceš další zásahy do poškozených vlasů, šla bych na to přes malování - zvýraznit kontury obličeje, lehce přibarvit rty, sem tam si natočit a vypnout vlasy, .... to taky hodně udělá. (0)
Musíš si je nechat odrůst Já jsem, co se dorůstání vlasů týče hrozně nervní, tak jsem si odbarvila obarvenou část a spolu s odrosty nabarvila barvou, která se nejvíc podobala mé přírodní (myší šedá,, něco podobného jako na fotce J) jenže barva se vymývá, na odbarvené vlasy chytá zeleně, potom je vidět i předchozí brva atd., takže postupně zesvětluji. To odrůstání je sice otravné, ale nejlepší způsob, jak se vyhnout barevným katastrofám melíry bych nedoporučovala, je to dost těžký zásah do vlasu a zdravé by pak rozhodně nebyly. Byly by suché, lámavé a roztřepené, tak je nech raději odrůst. Pravidelně stříhej (párkrát do roka, ne jak se dočteš v časopisech po třech týdnech), to je nesmysl, měla bys zanedlouho ježka Já mám taky zničené vlasy, ale jako kadeřnice jsem si zvykla jinak žádný způsob, jak "vrátit" přírodní barvu neexistuje. Ten peroxid, se kterým se barva míchá z vlasů přirozený pigment vyžere. (0)
Trochu bych vlasy sestříhala, popřípadě menší ofinku nabok a lehce promelírovala (0)
Může být přírodní i o něco tmavší od přírodní barvy, ale v tomto stavu bych se zaměřila hlavně na obočí. Hrozně mě irituje, když vidím tmavovlásku se světlým obočím. Určitě si ho netetuj apod., ale jemně štětečkem trošku dobarvi stínem. Uvidíš, jak v tom prokoukneš. Bacha na styl alá Marfuša (jak teď hodně holek nosí, to je přeplácané) a chtělo by to nějakou tvářenku. Jsi taková bledá nebo nevím jestli to je jen špatným světlem. Ještě bych byla pro kombinaci nějakého melíru. Nechat trošku tmavší základ a do toho nějaký melír třeba i tu měděnou. (0)
Myslím, že o něco tmavší barva, než je tvoje přírodní, ti bude slušet více. Jak ale padlo v příspěvku pode mnou, to oboší je opravdu velmi nevýrazné a je potřeba ho ztmavit. (0)