Vaše rady, moje proměna

Z blond na světle hnědou

Ahoj holky, momentálně mám světlé vlasy. Moje původní barva je tmavě hnědá, ale zhruba před rokem jsem se rozhodla jít na blond a postupně mi to kadeřnice melíry odbarvila. Nemám sjednocenou barvu díky těm melírům. Už dlouho přemýšlím o změně.. nedávno jsem na internetu narazila na článek na super.cz, kde se psalo o Monice Bagárové a její nové proměně. Musím říct, že mě ta její barva naprosto okouzlila a chystám se s tím ke kadeřnici. Zajímalo by mě, jestli to napoprvé budu mít stejné jako ona nebo ne. A taky jestli to bude šetrnější melírem nebo permanentní barvou. Děkuji moc za odpovědi! :)
Vlasy

2076730_monikabagar.jpg

Rady

Monika Bagárová je středně blond.
Pokud ty sama jsi světle blond, ztmavuj opravdu opatrně, protože barvy na peroxidových vlasech jsou výrazně tmavší! (6)
Sejde na tom jakou máš teď ty barvu. A to by ti měla říct sama kadeřnice jak tohoto tónu barvy hodlá dosáhnout a jak moc to bude šetrné. (3)
To hodně záleží, jestli máš šikovnou kadeřnici. Určitě to chce permanentní barvu. Ale jestli máš teď melír, tak takové sjednocené barvy jako na fotce nedocílíš. A hlavně, jestli jsi teď blond, tak bych se bála, aby mi kadeřnice nedala moc tmavou barvu a netvrdila, že se to postupně vymyje. (1)
Fotka je krásná, slečně to moc sluší, hlavně se to hodí k jejímu opálení a celkovému vzhledu. Pokud se dáš do rukou zkušené kadeřnice, tak myslím, že by to neměl být problém. Záleží také, jak vypadají tvé vlasy teď. (0)
Pokud máš odbarven vlasy tak na ně tmavá nechytne dobře... když se vlas odbarví jakoby ztratí pigment, je bezbarvý a musí se nejdříve vyplnit, aby udržel tmavší barvu! Takže kadeřnice by měla nejdříve vlasy vyplnit proteinem, nebo si můžeš nějaké proteinové ampulky koupit a aplikovat sama. Bez toho dávat na blond tmavou může skončit flekatě či prostě nijak...
Barvička na fotce je však krásná a doufám, že jí docílíš, přijde mi, že tahle musí slušet téměř každé ženě! (0)
Jestli máš takhle tmavé oči a pokožku, tak radši zůstaň u tmavé. Ta blond vypadá dost nepřirozeně. (0)