Vaše rady, moje proměna

Z blond na světle hnědou

Ahoj holky, zrovna jsem přišla od kadeřnice... moje proměna.. no čekala jsem to teda jinak.. Kadeřnici jsem ukazala modelku se svetle hnedymi vlasy a misto toho, jak jsem to chtela mít mám na hlavé tmavě hnedé vlasy.. Kadeřnice říkala, že se to prý po 2 umytí zesvětlí a nebude to tak tmavé... Nemáte někdo zkušenost? :(
Vlasy

CaraDelevingneCoil.jpg

Rady

Tomu že sa to zosvetlí by som celkom verila Keď som bola blond, tak isto som odišla od kaderníčky tmavo hnedá. Po pár umytiach som bola znova blond síce tmavšia blond ale bola (6)
Každopádně jsi chtěla světlou a odcházela jsi s tmavou. Miluju takový okecavani, ze se to vymeje apod. Podobné jako, to nevadí, ze vám je to male, to se roztáhne. (1)
Z blond vlasů se hnědá hodně vymývá (vlastní zkušenost), takže bych se nebála, že zůstaneš tmavá (0)
Také si myslím, že se vymeje... (0)
Taky jsem měla tmavě hnědou a po pár umytích jsem to měla zesvětlené zhruba jak Jenifer Aniston. Bylo to skvělé. Nicméně teď už jsem zpět blond (0)
Tak určitě se barva vymyje, ale určitě ne po 2 umytí a určitě ne z tmavě hnědé na světle hnědou. Jinak, jestli jsi jí ukázala Caru na fotce, tak ta má špinavý blond - je to krásná barva, ale málokterá kadeřnice jí umí docílit. Prostě se to tvé kadeřnici nepovedlo a jen to okecávala... (0)
Určitě se to vymyje, ale bez fotek nelze posoudit, co by ti asi tak z toho mohlo vzniknout až se to vymyje (0)