Vaše rady, moje proměna

Z blond na zrz

Ahojte, potřebovala bych poradit, kde bych mohla sehnat tuto barvu na vlasy jak je na obrázku aby byla taky tak lesklá. Aktuálně mám odbarvené blond vlasy.
Vlasy

shoppaholic_1.jpg

Rady

Taky jsem pro kadeřnici, ale určitě si to dobře rozmysli. Zpátky na blond už to nepůjde tak snadno... (5)
Fotka sama o sobě je hodně upravená, takže skutečnost tak "lesklá" nebude.Sama jsem šla z blond na zrz a jak píší holky, dobře si to promysli. Zkus nějaký program, pokud máš problém si to představit, protože zpátky na blond to půjde dost těžko a zničíš si vlasy. A to i když to bude dělat kadeřnice. (1)
Zkusila bych Casting Creme 834 : http://nd01.jxs.cz/952/035/cd09017146_35435956_o2. jpg
Nechala bych ho na hlavě kratší dobu, na odbarvené blond chytají barvy dost žhavě, tak opatrně. Jinak je to přeliv, takže se to do značné míry vymeje - možná úlně, možná ne - čím hebčí a tvrdší vlasy, tím větší pravděpodobnost, že se vymeje. Zrzavé odlesky jsou ovšem docela oříšek, chce to potom dlouho korigovat modrou (malá kapka například modré directions - dnes už se prodává v drogérkách - do kondicionéru), ale často, protože modrá se narozdíl od zrzavé vymývá velmi svižně. Zrzavá obecně je barva, která vydrží ve vlasech snad nejdýl.. (1)
Radši bych zustala u te blond a když už bych šla na zrz tak bych šla ke kadeřnici kde mi barvu změni a nehledala barvu z drogerky (0)
Nikdy bych už nešla do zrzavé barvy, předtím jsem měla tmavohnědou, všichni se na mě usmívali a bavili se se mnou, a pak jsem si dala tu zrzavou, a viděla jsem spoustu takových úsměšků a nikdo se se mnou nebavil, leda s takovým nějakým odporem, a to mluvím o cizích lidech ale i o známých, já jsem byla úplně v šoku, co udělá barva vlasů. Tedko mám blond a je to lepší, teď zase mě mají rády malé děti, dřív s těmi tmavými vlasy se mě asi bály. Ale lidi mě fakt berou za blbou, to bych nevěřila, že je možný. (0)