Vaše rady, moje proměna

Z Blond na Černou? !

Ahoj! Nikdy v životě jsem se neobarvila a už mě to začíná nudit. Teď jsem dostala nápad, že bych se nechala obarvit na hodně tmavě hnědou až čenou. Mám velmi výrazné světle modré oči a hodně dobře se opaluji, že jsem po celý rok snědá. Myslím si, že by to mohla být zajímavá kombinace. Ráda bych věděla váš názor, jestli mám do proměny jít? Bude mi to slušet, nebudu litovat? Děkuji :)
Vlasy

51.jpg

received_12055278394.jpeg

Rady

Jak už bylo napsáno, jsi krásná a bude Ti slušet vše. Moje rada je: Nebarvit. Budeš pak hořce litovat, až se budeš chtít vrátit ke své barvě. (4)
Úplně černou bych nevolila, za mě by ti lépe sedla tmavě hnědá. Myslím si, že v černé bys mohla působit lacině. (4)
rozhodně bych zůstala u té světlé (2)
Na tobě není co zkazit, budeš dobře vypadat ve všem a budeš si připadat výraznější. Akorát bych barvení svěřila nějaké dobré kadeřnici - ať z toho nemáš takovou tu nehezkou matnou "drogérkovou černou" , to by byla velká škoda. Nebo můžeš zkusit tmavší hennu, tmavá hnědá s červenými odlesky by ti k očím přistala velice dobře. (1)
Mně by se líbila nějaká světle hnědá nebo oříšková, i ta světle hnědá totiž chytne na světlé vlasy dost tmavě. (1)
Rozhodně nedělej to že by si šla z tak světlé na tak tmavou, to nikdy neudělá hezký efekt když už tak postupně a ne tak do tmava. Drž se své přirozenosti (1)
Černá barva zvýrazňuje všechny rysy - a hlavně ty negativní, dělá je spíš "mužnější" taky dělá člověka starší, až trochu unavenější, a pokud je to umělá barva (což by u tebe zcela zjevně byla), vypadá až lehce "feťácky". Pokud dívka není skutečně elegantní, nebo roztomilá, tak s největší pravděpodobností dopadne jako vesnická čarodějnice. Tak si to promysli (1)
Za mě ne. Opravdu jsi pěkná tak, jak jsi. To já teda lituji, že jsem se obarvila na černo a pak to dva roky odbarvovala na blond no vlasy to ustály, ale dalo to práci (0)
Možná tu hnědou, ale černou fakt ne, té už se pak nezbavíš! A nebo jen hodně těžko! (0)
Já si myslím že trošku tmavší než je blondy taková ta hezky hnědá by ti mohla zvýraznit oči, ale rozhodně ne černou to by nevypadalo hezky (0)