Vaše rady, moje proměna

Z blondýnky brunetou

Ahoj! Potřebovala bych tak trochu poradit. Už asi 3 roky si nechávám dělat každé 2 měsíce blond melíry,nyní se dá říct že mám celou délku vlasů blond bez hnědých pramínků. Jenomže blond barva už mě celkem omrzela a myslím že by to chtělo změnu, navíc mi strašně rychle rostou vlasy takže tmavý odrůst mám už za 14 dní Myslíte, že je hnědá barva správná volba? Přikládám foto jako blondýna
Vlasy

lbb.jpg

May.jpg

Rady

Nejkrásnější blond vlasy jaké jsem kdy viděla! dokonalý kontrast s obočím a přitom náramně ladí s jemným obličejíkem. Nesahat bude ti to potom líto (10)
Ty máš tak pěkný ksichtík, že ti bude slušet jakákoliv barva (9)
přesně tak, už jen kůli tomu hustému tmavému obočí bych taky být tebou zkusila hnědou, bude to vypadat přirozeněji a tím pádem vynikne to jak jsi hezká.....obecně mě totiž příjde, že hezká holka v tmavých vlasech naopak vynikne víc (nepřebijou ji ty výrazné světlé bond vlasy), ale tuctovka se v tom úplně "ztratí", ty jsi hezká dost na hnědou!! Takže se toho neboj, uvidíš jak ti vyniknou světlé oči, to budou sudánky!..... ale ne úplně tmavou hnědou, vol spíš střední s odlesky do zlata/zrz (ale proboha jen s odlesky nemyslím zrzavě hnědou)

já sama bych ti doporučila hodně hodně lehoulinký obré efekt

http://img2.timeinc.net/instyle/images/2012/GALLER Y/080612-Jessica-Biel-400.jpg

možná být tebou začnu postupně s přidáváním tmavých melírů (tím zamaskuješ odrosty) a pak to bude pozvolnější přechod, který ti bude připadat přirozenější a nezešílíš z toho (nebudeš mít nutkání hned běžet ať ti to hodí zpátky do blond)....hlavně sem pak nezapomeň hodit fotky (7)
Zůstaň u blond, jsi na to vyloženě typ. Btw, jsi moc krásná (5)
Si jedna z mála báb, ktorým sa hodia vlasy prefarbené na blond, aj keď máš tmavé obočie. Ja byť tebou to nemením, ale ak chceš naozaj tú farbu zmeniť, tak vy som volila svetlohnedé odtiene . (5)
Sluší ti oboje ale jako blondýna jsi asi tak o 1000% větší kočka buď ráda, že ti blond takhle sluší. Většina žen vypadá s blond vlasama trochu levně. Ty máš ale vlasy fakt moc krásný. Neměnila bych (3)
No věř, že tě úplně chápu. Původní barva mých vlasů je jako tvoje obočí. Také mám stejně tmavé obočí i vlasy a léta jsem blond. Občas zatoužím po svých vlasech. Měla jsem moc krásné husté vlasy, ale stejně asi zůstanu u blond. Bojím se přesně toho, že si na to nezvyknu, protože tehdy, když jsem šla na tu tmavou, tak to bylo už po měsíci a ty vlasy dostaly zabrat, ale přijdu si výraznější a atraktivnější v té blond a zároveň si říkám, že bych vypadala více přísně a starší. Co bych ale zkusila na sobě jako tmavovláska, tak vlasy k ramenům a ofina. Takové delší mikádo. To mi přijde na tmavovláskách doost sexy. Hlavně se také bojím té kombinace, že kdybych šla na změnu, tak ten kadeřník to úplně podělá. Jít ke kadeřnici je pro mě větší stres, než k zubaři (2)
Být tebou bych zůstala blond. Asi před 3 rokama jsem na tom byla stejně, tak jsem do toho šla a abych pravdu řekla, tak už nikdy více, do půl roku jsem byla zpátky na svém hustém blond melíru. Připadal jsem si nevýrazná, taková typická šedá myš. Jsem ráda, že to vlasy neodnesly nějakou větší újmou. (2)
Napřed jsem si říkal že určitě ne, pak jsem to zkusil přebarvit a myslím, že by ti světlejší hnědá slušela... tmavší ale podle mě už ne. (2)
Tobě bude slušet každá barva si myslím. Být tebou bych zatím šla do nějaké světle hnědé a pak třeba až časem do nějaké tmavší Světle hnědá by pro tebe byla myslím skvělá volba (2)