Vaše rady, moje proměna

Z černé na blond

Ahoj holky:) Už tak dva roky přemýšlím ,že půjdu na blond. Mamka je kadeřnice tak by to nebyl problém,ale pořád se tak nějak bojíme ,že mi to nesedne. Dlouho už se barvím na černo a blond se mi moc líbí. Hnědou nechci. Jen se bojím,že mi to prostě nesedne. Co myslíte? Opaluji se velice dobře,ale jinak mám pleť hodně světlou,obočí si také dobarvuji na tmavo,ale jinak je světlé hnědé.Původem jsem bruneta s kaštanovými vlasy. Žiji v Londýně a tak se také bojím jak bych to tu pak sama udržovala ,ale když to zvládnou jiné..:) Prosím o radu.
Vlasy

10427232_69819873021.jpg

10665806_73804278623.jpg

10440668_70665008937.jpg

Rady

Mě se líbíš v černých.
Ale musím uznat, že i blond by ti šla.
Nejvíc by ses mi ale líbila v ombre. (5)
ježiši hlavně ne blond. U tebe by byla fakt tuctová a měla bys hnusný a suchý vlasy časem... Černá k tobě dokonale sedí a věř, že s blond vlasy jsou samé potíže, barva bledne, takže se ti pak ani nelíbí a hlavně kvalita vlasů jde do háje. Jo jasně, najdou se výjimky, který to nezažijí, ale to bych neriskovala (3)
A za mě - proč to nezkusit? Já měla také téměř černé vlasy a nikdo si mě nedokázal představit jako blond (ono je to opravdu těžké, představit si někoho tak moc změněného), ale šla jsem do toho (šetrným způsobem, takže je to na dlouho). Teď už jsem téměř úplně blond (melír), cítím se moc dobře a vlasy nemám téměř vůbec zničené (ťuk ťuk). Spousta holek v mém okolí také zkoušela blond a když se v tom necítily, šly zpátky, všechny chodí ke zkušeným kadeřnicím, takže žádná z nich nemá chemlon.
Myslím si, že by ti to mohlo slušet a když ne, jde to vždycky na tmavo. Doporučuji jít postupně, zkoušet světlejší a světlejší odstín a uvidíš, jak se v tom budeš cítit. (3)
Proboha, jen ne blond! Dej si nějaký odstín hnědé. (2)
Blond bych na tobě uměla představit a myslím, že by ti slušela (ne platinová, slušela by ti spíš nějaká tmavá až střední blond). Ta černá mi na tobě připadá jako paruka, prostě jsi v tí taková nepřirozená . Být tebou zkusím tu blond ! (2)
Ta černá mi k tobě sedí. Myslím, že v blond bys byla hodně vyblitá. Navíc proces zesvětlování je pro vlasy hroznej záhul. Než se dostaneš k hezké blond, tak musíš zesvětlovat několikrát a vlasy se ti ničí víc a víc. Vypadá to, že máš kvalitní vlasy, tak se jich drž a o blond nepřemejšlej. (1)
Mně se černá barva nelíbí u nikoho, je to prostě moc tvrdá barva. Do blond bych být tebou nešla, ale třeba čokoládově hnědá, by nemusela být špatná. (1)
Taky se mi černá nelíbí na nikom, ale u Te to jde, protože jsi krásná. Ale podle mně nemáš blonďatý obličej. Rysy Tvé tváře zhrubnou a ztuctovatí.
Navíc nevěřím, že může být někdo stejně krásný v blond i černé. Bruneta s kaštanovmi vlasy- to by bylo úplně nejlepší. (1)
Nejvíc by ti slušela zrovna ta barva, kterou nechceš. Za mě prostě tmavě hnědá. Černá je nepřirozená a blond by na tobě vypadala hrozně. (1)
Já se obávám, že blond nebude nic pro vás. Tipuju, že kdybyste tu blond zkusila, vrátíte se zase hodně rychle k černé. (1)