Vaše rady, moje proměna

Z dlouhých vlasů na delší mikádo?

Holky,co myslíte.Slušelo by mi delší mikádo po ramena s delším špičkami v předu? Ráda bych změnu.....
Všem děkuji předem za názor.M.
Vlasy

jb_006.jpg

kvmten_2012_014.jpg

Rady

Myslím, že by to byla bomba. Prosím Tě, trváš na té ultra černé barvě? A ultra světlé rtěnce? Přidáváš si roky. Podle mně by to chtělo světlejší, přirozenější barvu, a lehce sytější rtěnku, lehce.Ty přece nejsi žádná Carmen ani Kleopatra, máš krásné modré oči. (4)
Máš krásné zdravé vlasy,asi bych nestříhala.Ale přikláním se ke změně barvy.Přijde mi že tato černá je k tobě moc tvrdá. (4)
Tak já budu asi jediná, která Ti poradí nestříhat!
Asi bych taky přešla z té tvrdé černé na tmavě hnědou, ale rozhodně bych vlásky nekrátila.
Koukla jsem Ti do galerie a jsi moc podobná Demi Moore a k ní, stejně jako k tobě, dlouhé vlasy patří. (3)
To by byl hřích ostříhat tak krásné vlásky, pokud je nemáš poničené a roztřepené, tak nestříhej! Změnu bych taky volila v podobě světlejší a teplejší barvy. (3)
Vlásky máš možná pěkné, ale nepřijdou mi moc husté, takže taková délka ti moc nesluší a ještě bych se určitě zbavila té patky/ofiny, která k delšímu mikádu nepůjde, jinak směle do stříhání, bude ti moc slušet (3)
Jo. Já bych do toho šla. Vypadalo by to zajímavě trošku dramaticky. Mě se líbí i ta černá, ale nebála bych se naopak k tomu vyzkoušet nějaké výraznější líčení očí. (2)
taky bych jen změnila barvu na tmavě hnědou a možná bych zkrátila max 10 cm, ať jsou pořád dlouhý, i když slušt ti bude asi všechno, připomínáš mi Demi Moor (2)
Kdybych já měla takhle dlouhé vlasy, tak určitě nestříhám. Ale zesvětlila bych na tmavě hnědou a nechala odrůst ofinku. Jsi moc pěkná a tímto bys to podle mého jenom podtrhla (2)
Nestříhala bych, u mě se experimenty nikdy moc nevyplatily a pak jsem litovala. Máš krásné dlouhé vlasy, budeš si na jinou délku těžko zvykat a dorustání ti bude připadat jako vječnost. Já si je nechala zkrátit asi o 15 cm a do ted pořád vymýšlím, jak urychlit jejich růst. Myslím, že pokud má někdo tak krásné dlouhé vlasy jako ty, měl je tak nosit (1)
Mne se tvé vlasy líbí, ještě víc na fotce v profilu, kde je máš rozevláté od větru - přijde mi, že taková těžká ofina, co máš na tady těch fotkách, ti až tak moc nesluší, dělá tě starší, smutnější, usedlejší. Doporučuji začít česat nějak jinak, případně prostříhat předek a promelírovat tu jednolitou černou ( já to svého času řešila umělými pramínky světlejších vlasů, taky by to šlo ) . (1)