Vaše rady, moje proměna

Z hnědé na rezavou...

Ahooj holky,

hrozně dlouho přemýšlím, že bych so obarvila na rezavo. No rezavo, nevím jak tu barvi přesně poznat viz. 1. fotka. Barev se ale celkem bojím, protože mám své kudrnaté vlasy a jakákoli větší chemická zátěž mi vlasy odhomně ničí. Proto jsem chtěla zvolit přeliv. Minulý týden jsem vyzkoušela od Palette shampoo přeliv viz.2 fotka. Ale nechytnul na mé středně hnědé vlasy. Netušíte kde sehnat nějaká kvalitní přeliv, který by odpovídal první fotce? (Foto: Rachelle Lefevre)

Moc Vám děkuju za názory a rady.
Krásný den Všem.
B.
Vlasy

vlasy.jpg

images.jpg

Rady

Zkus hennu, ta chytá do rezava... Zrzavé vlasy (nebo alespoň hnědo zrzavé) jsou mým velkým přáním, ale já mám bohužel vlasy tmavě hnědé, takže mi to nechytá, mám jen lehce narezlý nádech ty máš ale vlasy středně hnědé, takže by ti to chytit mohlo. (5)
Přelivem nebo barvícím šamponem toho fakt nedosáhneš... Ale zkuz hennu, krom toho že ti ty vlasy udělá zrzavé (tohohle odstínu ale dosáhneš spíš až po několikátém barvení), tak vlasy fakt krásně vyživuje a nemusíš se bát, že je budeš mít zničený, naopak... (2)
Taky si myslím, že budeš muset nejdříve zesvětlovat. Je to na tobě, ale myslím, že to bude pro vlasy opravdu velká zátěž a budou dost zničené. (1)
Nevím, jestli ti na středně hnědé vlasy taková barva vůbec chytne, podle mně bys je musela nejdřív zesvětlit (a do toho bych rozhodně nešla). Zkus se poradit s nějakou dobrou kadeřnicí, doma bych asi neexperimentovala (1)
Ak chceš výraznejšiu a naozaj dokonalú farbu ,tak len kaderníctvo a kvalitná chemická farba, takéto odtiene sa nedajú dostať prelivmi a šampónmi, iba ak by si bola blondína a ani tam som si nie istá ,či by to šlo (0)
škoda že jsi nedala i vlastní fotku ale jinak jak je tu už psáno zkus hennu má i rezavé odstíny a je k vlasům šetrná (0)
Ahoj, já myslím, že ohledně barvení vlasů, by si se měla poradit s nějakou kadeřnicí, přece jen barvy z drogerií nejsou to pravé ořechové pro žádné vlasy. (0)
Osobní zkušenost sice s barvením na zrzavou nemám, ale souhlasím s tím, co tu píšou ostatní - nejdřív bys asi musela zesvětlovat a raději bych se o tomto poradila s kvalitní kadeřnicí. Určitě bych se do něčeho takového neradila pouštět sama doma, zvlášť když si nejsi postupem jistá. (0)
Ahoj holky,

už jsem tady dneska založila diskuzi na jedno téma v proměnách, chtěla jsem přidat ještě fotku svých vlasů a už to nejde, tak zakládám téma nové. Tak ještě jednou, holky, nevíte jakým kvalitním přelivem dostanu barvu viz. 1 obrázek na barvu viz. 2 obrázek. 2 obrázek Rachelle Lefevre Zkoušela jsem od Palette Shampoo, viz. 3 obrázek, ale nechytla.

Za rady moc děkuju
Krásný večer
B. (0)
Mne zaručene na zrz ale nechcený zrz, pomohlo odfarbenie mala som taký zrz ako mrkva Samozrejme píšem o odfarbení farbených vlasov. Takže ja keby som chcela ísť na zrz stačí mi kúpiť odfarbovač, dať no na hlavu a hneď som červená. Na to poprípade ešte nejakú farbu podľa želania a zrzka ako vyšitá (0)