Vaše rady, moje proměna

Z mikáda na krátké

Bude mi čtyřicet, něco jsem zhubla a tak jsem chtěla ještě nějakou změnu. Nikdy jsem neměla krátké vlasy, ale nelituji že jsem to zkusila :)
Vlasy

1aw0TmuPXc_koXnh_fOb.jpg

10511527_10204791174.jpg

Rady

A poradit ti máme s čím? (7)
Možná, že v kratších vypadáš malinko starší, ale jinak Ti vážně sluší. (2)
Líbí se mi víc ty delší Tam na mě působíš víc žensky, nemám nic proti krátkým vlasům, ale v dlouhých zrovna u Tebe vynikne pěkný obličej (1)
Taky se mi ty delší vlasy libily víc, v těch kratších mi připadáš staší.. (1)
Za mě ty dlouhé, v krátkých vlasech taky vypadáte dobře, ale víc se mi na vás líbí ty dlouhé. Vypadáte mladistvěji a jak už říkaly přede mnou vynikne váš obličej. Důležité je, jak se cítíte vy jestli na dlouhé nebo na krátké.
Petronille (1)
Pokud chceš radu, který účes ti více sluší, tak podle mě ti více sluší více vlasy delší. Ale v krátkých ti to sekne taky. Ale dlouhé vlasy jsou prostě více ženské. (1)
Je pravda, že kratší vlasy přidávají roky, ale u tebe mi to ani nepřijde. Moc ti to sluší. Až tě to omrzí, tak to zas necháš dorůst, jsou to jen vlasy (1)
Táto rubrika nie je o tom sem dávať fotky, ako ste sa premenili,ale ide tu o to,že my Vám dáme rady na premenu Mne sa viac páčili vlasy č.1,ale to z dôvodu,že mám radšej dlhšie vlasy (0)
Já bych to nechala zase hezky dorůst .... (0)
Líbí se mi více ty dlouhé (0)