Vaše rady, moje proměna

Z plavé blond na hnědou?

Dobrý den. Chtěla bych se poradit. Přemýšlím že bych ze svojí barvy přešla na tu co je na obrázku. Je to sice omyvatelná barva ale přeci jen nechci vypadat hrozně po dobu toho vymývání. Děkuji moc za radu :)
Vlasy

IMG_20141231_102729..jpg

P_NSlider_CS_231_280.png

Rady

Myslím, že nebudeš vypadat hrozně, taky používám Color Shampoo od Palette, ale odstín 320, jen dobře čti návod, já si to nechávám na hlavě co nejkratší dobu tam uvádí, ale je to přeliv, takže se nikdy úplně nevymyje, tohle bude asi tedy jen šampon. Myslím, že by k tobě ta barva šla a žádný hard core se dít nebude, mě se i ten přeliv vymývá, kdyby nebylo odrostů tak to pak vypadá celkem přirozeněji a přirozeněji. (3)
Možná je to tou fotkou, ale zdá se mi, že vlasy máš barvou dosti podobnou té, na kterou si je chceš nabarvit, jen trochu světlejší (rozhodně ne blond) ale je hezká, moc ti sluší a já bych do tmavší nešla (3)
Být tebou nechám si barvu jako máš (2)
Nechala bych to tak, jak to je - nebo sesvětlila jemným melírem ... asi bych nic nebarvila (1)
Já být tebou tak nebarvím. A už vůbec ne touto barvou. Palette jak známo chytají hodně tmavě, já sama jsem si tento odstín dala a chytnul mi tmavě hnědě Takhle ti to moc sluší, ale pokud chceš změnu, tak bych volila spíš přeliv od Loreál Casting - mnohem šetrnější než Palette a halvně chytají jak mají (1)
Máš moc hezkou barvu vlasů, sluší Ti to tak jak to máš. Jestli je tohle Tvoje přirozená barva, nic bych neměnila, nevidím důvod. (1)
Nechala bych to působit, kratší dobu prostě to hlídat a myslím, že by ti to mělo chytnout v pohodě (0)
Máš perfektní odstín barvy už ted, velmi ti sluší, myslím, že to ani není tak nutné barvit. (0)
Mas peknu farbu aj teraz , ale ak mas chuť na zmenu kludne si ju daj nic nepokazis ja som mala tento odtien tiež len je to už nejaky cas ale nemala som s nou problem (0)
Ten stredne hnedý odtieň je krásny , myslím, že by sa ti hodil, pretože podľa fotky nemáš blond vlasy, ale ak máš svetlejšie vlasy ako na fotke, tak byť tebou si ich nefarbím. (0)