Vaše rady, moje proměna

Z tmavě hnědé na světlejší

Zdravím, chtěla bych změnu v barvě vlasů, nechat se přebarvit na světlejší hnědou, než mám teď, jen nevím, jestli mi bude slušet. Svoji přírodní barvu mám hnědou (světlejší, než na fotkách), možná v podobných barvách jako na obrázku slečen, který jsem přiložila. Barvím si vlasy sama, světlejší odstín mi bohužel na tu tmavou nechytne, proto bych barvení musela nechat na kadeřnici. Co myslíte, jít do toho nebo něco jiného ?
Vlasy

vlasy__moje.jpg

vlasy__chci.jpg

Rady

Tmavé ti sluší , ale i v těch světlejších budeš šik, sama nebarvi nechytne ti tak jak by sis představovala máš dost tmvé vlasy. Nech to na kadeřnici , nemusíš barvit celé stačí šikovně zesvětlit o pár tónů. Pokud je šikovná kadeřnice dokáže ti změnit barvu zesvětlením jen tenkými pramínky přes hřeben . (0)
Barva, kterou jsi vybrala na dalších obrázcích je velice pěkná a slušela by ti. Ale musím taky říct, že tvé vlasy jsou nádherné. Já jsem je měla černé (samozřejmě jsem je chtěla mít tmavě hnědé, ale chytlo to do černa) a strašně jsem chtěla takovou barvu. Chceš si je zesvětlit, protože se chceš změnu? A taky počítej s možností, že zesvětlení ti vlasy poničí, což by byla velká škoda. Na té třetí fotce se nádherně lesknou! Pokud jsi pevně rozhodnutá to zesvětlit, můžeš se o to pokusit i doma. (Mně kadeřnice vlasy při zesvětlování spálila a půl roku jsem bojovala s lámáním konců.) Podívej se třeba na tato videa, kdy to autoři zesvětlují pomocí blond barvy: [youtube=https://www.youtube.com/watch?v=WSg8FU1Zk M8] (0)
Já bych šla na tvou přírodní hnědou (0)