Vaše rady, moje proměna

Z tmavé na světle studenou hnědou

Ahoj,
už dlouho mám nutkání zesvětlit vlasy na nějakou studenou světlou hnědou (něco jako na fotkách, ale asi jeste svetlejší). Asi rok barvím Palette pralinkou. Chci si to udělat doma - ne kadeřnice. Musím tedy nejdřív odbarvit (Nechytne to do zrzava?)a pak nanést novou barvu? A KTEROU BARVU, aby to nechytlo do červena.
Díky
Vlasy

vlasy.JPG

chci_A.jpg

Rady

Nevymýšlej Současná barva Ti strašně moc sluší, máš hezkou snědou pleť, výrazné modré oči, lepší barvu si k Tobě představit neumím. Ta světlá by působila nepřirozeňe, jednak k pleti, taky k obočí...
A ano, musela bys odbarvit, co u dlouho barvených vlasů je mnohem těžší než u přirozených a doma bych to rozhodně nezkoušela. Výsledný efekt by mohl být barevně nerovnoměrný, do zrz by to nejspíš taky šlo a navíc by sis mohla zničit vlasy.
Když už, tak u zkušené kadeřnice. (6)
Ta tmavá ti vyloženě sekne, ve světlejší budeš míň výrazná a navíc si domácími pokusy zbytečně zničíš hezké vlasy ... (6)
Slušet Ti to bude určitě, změna je život, ale tahle tmavá co máš teď je bezkonkurenční, padne Ti jak ulitá, jsi v ní výrazná! (3)
Já bych do toho šla, ale sama doma bych to neriskovala. (3)
Doma bych to raději moc neriskovala a ano, podle mě budeš po odbarvení oranžová. Já bych nic neměnila, současná barva ti moc sluší a jde ti k očím (2)
Jdi do toho. K většině lidí mi tmavě-hnědá přijde perfektní, ale na tobě působí trochu tvrdě, ta světlejší barva ti bude slušet víc. Hezky tě zjemní a budeš mnohem více přirozená. (1)
Já si myslím, že to budeš muset obarvit nejmíň dvakrát, než dosáhneš chtěného odstínu. Ale možná by to nebyl vůbec špatný nápad, svěřit se do rukou kadeřnice, tam by jsi měla větší jistotu, jak to dopadne (1)
Ahoj, jak psaly výše holky, tvoje současná barva ti moc sluší. Vzhledem k tomu, že máš krásnou opálenou pleť, v ní nevypadáš jak pěst na oko. Ale jestliže máš chuť na změnu, tak bych do té světlejší hnědé šla. Podle mě by ti taky moc slušela. Ale rozhodně bych se přikláněla ke kadeřnici, sama vím o čem mluvím. Má původní barva vlasů je skoro jako ta, co máš teď ty, ještě trochu tmavší, ale vždy jsem chtěla mít světlejší hnědou. Tak jsem to asi na 2x barvila doma. No co si budeme povídat, zase tak katastrofálně/oranžově to nedopadlo, ale vlásky na tom byly opravdu špatně. Šla jsem to další měsíc upravit ke kadeřnici, nýbrž moje vlasy byly v takovém šoku (a to jsou prakticky "nezničitelné", že mi musela dát na hlavu B4 color removal a nakonec nabarvit na mou původní barvu Takže když už, rozhodně ke kadeřnici. (0)
Já si mylsím, že to bude vypadat pěkně ..ale šla bych s tím ke kadeřnici určitě..sama vím jak mi zničilo odbarvování a domácí barvení vlasy..nikdy víc (0)
Tvá barva Ti perfektně sedí, ale ta světlejší ení zase o tolik světlejší, takže si myslm, že by Ti šla také a ještě vypadala přirozeněji (0)